Kova Burcu Kadını

Kova burcunun kadını akla ve zekaya önem vermesiyle bilinir, arkadaşlık, dostluk ilişkilerinde de kişilerin bu yönlerine dikkat eder. Sosyal yönüyle dikkat çekicidir. Konuşurken etkileyici olduğunu bildiğinden güzel konuşmaya önem verir, üstelik çok da sever konuşmayı. Zevklidir kova kadını. Her konuda bilgisi varmış gibi davranır. Bitmek tükenmeyen bir öğrenme isteği vardır. Hayat okulunda iyi bir öğrenci olduğu söylenebilir. Hayat onun için büyük bir bilgi denizidir ve hayat okulunda eğitim süreci onun için büyük bir zevktir. Eğer sürekli bir şeyler öğrenebildiği bir işi varsa işine çok düşkün olabilir.

Gururludur kova kadını, eğer gururu kırıldıysa asla affetmez. Dürüstlüğünden içi dışı bir olduğundan her konda ona güvenilir. Gizli saklı işlere girişmez. Kıskançlığı da yoktur aslında, pek aklı ermez o işlere. Eğer çevrenizde kıskanç bir kova kadınına rastlarsanız, yıldız haritasında sert bir yıldızın etkisi olduğu görülebilir.

kova_burcuAşk zamanı

Kova kadınını etkilemek sanıldığı kadar kolay değildir. Yalnız bu asi bağımsız ruhlu, zeki ve kendine has kadına aşık olmak ile zorlu seçimi siz yaptınız, biraz uğraşmanız gerekiyor. Uysal bir kedi gibi davranmaz, inandığı her şey uğruna savaşır hatta tahmin edilenden de fazla mücadele eder. Aslında kova kadını da karşısında her dediğine evet diyen yumuşak başlı bir erkekle birlikte olmayı istemez. Güçlüdür, her zaman kendi ayakları üzerinde durmayı başarır. İletişim yeteneği güçlüdür, analitik zekasıyla her zaman eğlenceli olduğunu görebilirsiniz. Kova kadınıyla mücadele ederken eğlenceli olduğunu bilmek de hoşunuza gider.

Kova kadınına âşık bir erkek için notlar…

Kova kadını sıkıntıya gelemez, ona monoton bir hayat sunmayı planlamamalısınız. Bunu hissettiği zaman ilişkiniz tehlikeye girebilir, bir de bu kadını hayatınız boyunca elde etmiş olduğunuzu düşünmeyin. Her an için elinizden uçup gidecek bir kuş gibi düşünmelisiniz. Özgürlüğünü kısıtlamakla büyük bir riske girersiniz, bırakın yaşama alnında özgürlüğün keyfini çıkarsın. Böylece o da sizi kısıtlamayacak ve çevrenizde hayranlık uyandıran bir ilişkiyi yaşayabilirsiniz.

Kova kadını kendine güvenir, fiziksel görünüyle ilgili kompleksleri olmaz, zaten kilo sorunu da yoktur. Yatakta ise son derece özgürdür, utangaç helleri göremezsiniz onda ne yapacağını bilir.

Baştan çıkarmaya dair birkaç not daha…

Anlamak zordur kova kadınını, her ne kadar birlikte yaşasanız da onu tanımanız ve anlamanız imkansız gibidir. Sürekli yeni yeni alışkanlıkları ortaya çıkar, tercihleri değişkendir, zevklerini bildiğinizi sanıp hayrata düşebilirsiniz. Bir de paraya önem vermez bu yüzden de paraya düşkün olan insanları sevmez. Her zaman hayatta paradan daha fazla değer verdiği şeyle olduğundan, paraya önem veren kişiler zamanla çok itici görünür ona. Para onun için sadece ihtiyacı olanlara yardım etmek için gereklidir. Yoksulluk ve açlık onu üzer. Bu anlamda dünyanın daha yaşanılabilir olması amacıyla çeşitli yardım kuruluşlarına destek olmayı ister. Kova kadınını bu yönleri sayesinde etkileyip baştan çıkarabilirsiniz, yaptığınız bağışlar onu çok mutlu eder. Yalnız ona oyun oynamayı asla aklınızdan geçirmeyin, fark ettiğinde sizden anında soğur ve uzaklaşır. Bunu anlamaması imkansız, ne de olsa çok zekidir.

Ne yapmalı?

Eğitimli, bonkör, akıllı, sosyal yönü güçlü, kültürlü, konuşkan ve biraz da uçuk, her ortama uyum sağlayabilen erkekleri etkileyici bulur ve tercih eder. Onun için bolca tatil organizayonları yapmalısınız. Anlaşılacağı gibi onunla uyum sağlayabilecek erkekler için biçilmiş kaftan.

Minik ipucu

Şiiri sever kova kadını, ona sevdiği bir şiiri çerçeveletip hediye edebilirsiniz.

Güzellik ipucu

Kova kadınlarına dağınık saçlar özel ve çekici bir hava verir. Saçlarını yıkadıktan sonra parmaklarıyla dağıtıp küçük tutamları spreyleyebilir. Değişik olmasını istersekuruturken sıcaklığı farklı yönlerden tutarak hacim kazandırabilir. Gözlerinin üzerine düşen saçları arkaya atıp sprey sıkarak toparlayabilir.

Kova kadınına alınacak armağanlar…

Kova kadınına kıyafet hediye etmek isterseniz, sevdiği renkleri tercih edebilirsiniz. Bu renkler kömür grisi, fuşya, mavi ve kobalt mavisidir. Seçilen kıyafetin orjinal kimsede bulunmayan olmasına dikkat etmelisiniz. Mücevher içinde öyle, başkasında olan bir mücevheri almayı düşünmeyin bile, takmayacaktır. Bir cep telefonu hediye edilmesi de onu mutlu eder yalnız son teknoloji ürünlerini seçmelisiniz. Lükse düşkün değildir bu yüzden de yemeğe davet ederseniz önceliği sağlıklı yiyeceklerdir. Eğlenceli ve canlı bir mekan seçmeniz yeterlidir.

PAYLAŞ
Kova Burcu Kadını Konusuna 20 Yorum Yapıldı
 1. betül dedi ki:

  bende kova burcuyum bunların hepsi doğru baştan sona okudummm

 2. isimsiz kova :) dedi ki:

  ben kova burcu kadınıyım kısa zaman önce aslan burcu erkeği tarafından terk edildim onu çok seviyorum ama affedemiyorum ilk adımı atmakta zorlanıyor bu erkek. onu nasıl kendime çekebilirim tavsiyelerinizi bekliyorum çokkkk önemliiiii 🙁

 3. tuğçe dedi ki:

  buketcim bende de war o huy çabuk sıkılıom aşık olamıom 🙂

 4. buket dedi ki:

  bende kova burcuyum.ben asik olamiyorum hemen sklyorum.demekki burcumun yuzundenmis:)

 5. ismimi söylemiyorumm dedi ki:

  ben aslan burcu kadınıyım ama kova burcu benden 7 yaş büyük birinden hoşlanıyorum onu etkilemek için ne yapmalıyım nasıl davranmalıyım =)

 6. selamün aleyküm arkadaşlar sselamlar dedi ki:

  aslında benim burcum koç ama annemkine bakıyorum.

 7. tecrübeli bay yeneç :) dedi ki:

  şahin isimli arkadaşım sana tavsiyem şu çık kızın karşısına çıkça söyle zaten senin davranışlarından analmıştır o kız hangi burçatan olursa olsun ilk hamlayi karşı taraftan bekler. kabu edeer se ne ala kabul etmezsa dünyanın sonnu değil ya memlekette kız dolu 🙂 bende eskiden ok utanırdım senin gibi hatta kir kıza teklif etmek içn 3 yıl bekledim olmadı ama sonunda anladımli çok şey kaçırmılşım 3 yılda kimseye öyle bağlanma bence hayatını yaşa bırak onlar sana gelsin.bu arada kova kadınlarına gelince her kova kadını bir değil kimi çok saf, kimi çok zeki ,kimi çok duygusal ,kimi içine kapanık ve sert ama nihayetinde kadın her kadın biraz duygusal biraz kıskançtır ve onlara ulaştıkları değil ulaşamadıkları meyveler çekici gelir .erkeklere tavsiyem eğer bir kova kadınından hoşlanıyosanız fazla romantik olmayın ciddiytinizi koruyun karşınızdainin üstüne fazlaa gitmeyin bu sayede o size yaklaşmaya çalışır çünkü kova kadı meraklı va araltırmacıdır bi zaman sonra o siz merak etmeye başlıcaktır ,kova kadının özgürlüğü ve eğlenceyi sever v. onu abartmadan eğlendirmeye çalışın gülüdürün, kova kadını dostluğa çok önem verir .aynı zamanda zeki ve akıllı insanlarla konuşmayı sever işte size kova kadını ile tecrübe edilmiş bilgiler 🙂

 8. şahin dedi ki:

  ben yengeç burcuyum bizim sınıfta bir kıza aşık oldum ama ona bi türlü ona çıkma teklifi edemedim çök utanıyorum ve onu nasıl belli edebilirim aşık oldugumu onu çok seviyorum fakat onu söyleyemiyorum ne yapmalıyım

 9. MAVİMASA dedi ki:

  DÜNYANIN EN ZOR KADINLARI KOVA BURCUNNDAN OLANLAR SANIRIM.BENCE İKLİLİ BİR İLİŞKİYE GİRMEDEN ÖNCE MUTLAKA SORULMASI GEREKEN EN ÖNEMLİ SORULARDAN BİRİ … UNUTMAYIN YOKSA HAYATINIZ ALT ÜST OLABİLİR.

 10. dibi delik kova dedi ki:

  ya kova burcu zekidir tamam da madem o kadar zeki neden hep evde kalan kız grubunun başını onlar çekio armudun sapı üzümün çööpü birde bakmışlar yaşları olmuş 40 .ulan 40 yaşında ewlencende memleketimi kurtarcan busenur denen denen arkadaş her burcu kendi ne aşık edermiş pehh yalana bak kızım ben kova burcu erkeğiyim senin gibi bir tip bana yaklaşsa diyeceğim tek şey yürü git sen kumda oynabir kova burcu erkeği için kadın mesela benim için KADIN DEDİĞİN İSTANBUL GİBİ OLMALI FTHİ ZOR FATİHİ TEK AMA SİZİN GİBİ SANALDA TAKILAN HATUNLAR ANCA SANAL AŞK SAHİBİ OLUR KIZLAR SİZE BENDEN BİR TAVSİYE İSTEMEYİ BİLDİKTEN SONRA KÖPeK BİLE VERİR BUDA BENİM SÖZÜM SAYGILAR E.K.K.K ÜYELERİ
  E.K.K.K : EVDE KALMIŞ KOVA KIZLARI….:d

 11. di§i_Kartal dedi ki:

  bende kova burcuyum…. ve kesinlikle burda yazilanlarin hepsi bende de var ….

 12. Nida Ünlüyurten dedi ki:

  Birini kendine aşık etmeye çalışma bence busenur bırak seni sen olduğun için sevsinler 😀

 13. busenur bilgin dedi ki:

  ben bir kova kadınıyım ama bir türlü sevdiğim erkeği kendime aşık edemiyorum tavsiyelerinizi beklerim

 14. serkan karatepe dedi ki:

  merhaba.ben başak burcuyum.kız arkadaşımda kova burcu.yapman gereken birşey yok.şu sözümü unutma.( hiçbirşey yapmazsan o aşık olur sana emin ol ) kesinlikle hiçbirşey yapma.onu görme bile emin ol o sana bakmadıgı halde gözünün ucu sendedir.pek yüz verme ki içinde volkan patlasın.başak erkeği kendine çok güvenir.istediği kadını kendine aşık eder ve elde eder.bu böyledir.aşık olucagı kişide ; sadakat dürüstlük açık sözlülük ve sam,miyet arar.çok yılışık olmayacak çokta durgun olmayacaksın.ve dediğim gibi onu görmeyeceksin hiçbirşey yapmayacaksın.o sana gelecektir….

 15. Bebeluska dedi ki:

  burada kova oldugunu savunan ve soru soran arkadaşlar bence bir kontrol edin asla Kova degilisiniz;) yada yaş ile ilgili sıkıntılar var .Ben tipik bir kova kadınıyım ve bu yaklaşım biçimleri bir kova burcu insanına yakışır olamaz bence olmamalı kendimi seviyorum:) ölmemeliyim henüz:)

 16. rüyamsu dedi ki:

  ben tam bir kova kadınıyım herkesi kendime aşık ederim ama bir türlü başak erkeğini edemedim zorlandım anlaşamıorum tavsiyelerinizi bekliorum

 17. ismimi sölemicem dedi ki:

  akşama acarım çok işiniz vardır ama nolur en yakın zamanda bana ulaşırmısınız nolurrrrrrrrrrrrrr çabukkk ulaşınnnnnn nolurrrrr nolurrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

 18. ismimi sölemicem dedi ki:

  aslında babasının tahini çıkıcaktı ama çıkmadı noldu bilmiyorum onu nasıl bıktıra bilirim işinize yararsa sevdiği biri var oda onu seviyo 2 aşıklar ne yapabilirimmmmmmm bennnnnnnn çıldırmak üzereyim gerekli olan bilgileri vermeye hazırım

 19. ismimi sölemicem dedi ki:

  ben kova burcuyum ewet öğrenmeyi seviyorum hemde çok benim çokk sevdiyim kişi vardı ewet beni kırdı ve ben onu affetmek zorunda kalıyorum çünkü o hep yanımda olduğu için onu affettim heralde doğarken ters bir yıldızın etkisine kapılmışım ki biraz kıskançım bana bi yol gösterin ben 4. sınıf öğrencisiyim ben sınıfın yıldızlarından biriyim çalışkanım ama benim başarımı engelllemek istiyen biri var oda çalışkan ama onun performansı iyi resmen öğretmenin gözünü boyamış ama neden olduğunu iyi biliyorum ben 2. sınıfın yarısında oaraya başladım ben başka okula gidiyodum ama ordaki öğretmenim ilgisiz bi öğretmen olduğu için okul değiştirdim çok başarılıyım ama yinede öğretmenin ve öğrencilerin gönlünü kazanamadım ama şimdi siz kendimi beğenmiş olduğumu düşünüceksiniz hayır ben gerçekten çok çalışkanım her yazıladan 100 alırım öğretmenin gözüne girdim ama öğrencilerin sadece 2 tanesini büğüledim şimdi o kız herkesin gönlünü kazanmış oyüzden her zaman o seçimlerde kazanıyo tabii seçimlere bizim sınıf önem verdiği için o kazanıyo her zaman nolurr bana bi yoll gösterin öğretmenin gözdesi oldum ama öğrencilerin…napabilirim

 20. resuli murat duyar dedi ki:

  benim canımdan çok sevdiğim bir kız var ben hayatımda 2 kız sevdim birincisi hayatımda ilk olduğu için yanına yaklaşamdımm ikinciside bu oldu tesadüf o ya ikisinde ismi pınar arkadaşım ankaralı ve kova kadını bense sivaslı ve terazi erkeğiyim çok iyi bir insandı ve ilişkimize kısa süreli hiçbir zaman bakmadı fakat şimdi ayrıyırz beni beklesin demiş biraz agresif bir yapısı var ama iyi niyetli birisi sizce ne yapmalıyım bana yardımcı olursanız sevinirim

Sayfa başına git