Balık Burcu Kadını

Balık kadını duygusallığıyla her yerde kendini gösterir. Nazik, zarif, yumuşak ve biraz da sulugözlüdür. Uyumlu bir kadındır ve birlikte olduğu erkeğe sonuna kadar sadık kalabilir. Balık kadını bilmece gibidir, onu çözebilmek zordur. Kırılmaktan, üzülmekten çok korkar ve kendini sürekli korumaya çalışır. En kötü özelliği kararsız olmasıdır. Hiçbir şeye karar veremez, hep arada kalır. Bu yüzden de elindeki fırsatları- kaçırır. Canlı, sevimli, neşeli bir kadındır. Çok da çekicidir. Hayal gücü inanılmaz geniştir. Duyarlı olması erkeklerin dikkatinden kaçmaz. Zeki bir kadın olduğu için erkeği nasıl elde etmesi gerektiğini bilir. Eğer aşıksa iltifat eder, ilgi gösterir, duyduğu aşkı her fırsatta dile getirir.

balikburAkrep Erkeği ile Aşk Başkadır?

Uzun bir ilişkisi olan ve mutluluğu bulan Balık burcu kadını bahar aylarını keyifli geçirecek. Yaşanan tartışmaların sonu gelecek, sorumluluk paylaşanının ve karşılıklı anlayışın gelişmesiyle her şey yoluna girecek. Ancak bunun için biraz sabırlı olmalı, her şeyi karşı taraftan beklememelisiniz. Kalbi boş olan Balık kadınları ise baharda mutluluğu bulmak için epey gayret gösterecek. Nisan ayının ilk günlerinde platonik bir aşka tutulabilirsiniz. Onu görünce heyecanlanacaksınız, eliniz ayağınıza karışacak. Platonik aşık olacağınız Boğa erkeğinin tavırları sizi çok etkileyecek. Ona bu kadar yakın ama çok uzak olduğunuzu düşünecek ve üzüleceksiniz. Ancak bu aşk öyle uzun sürmeyecek. Çünkü nisan ayının sonlarına doğru aklınızı bir Akrep erkeği karıştırabilir. Arkadaş çevrenizden olan bu erkek güvenilir olması sıcak tavırları ve anlayışıyla sizi etkileyecek.

Kıskançlık Krizleri Yaşanabilir

Ondan bir süre kaçacak, aşka hazır olmadığınızı düşünecekseniz. Bir süre sonra ise bu inadınızdan vazgeçeceksiniz. Hayatın onunla daha güzel olduğunu anlayacak, onun için sürprizler hazırlayacaksınız. Fırsatları değerlendirecek, bir arada pek çok gezi yapacaksınız. Romantik akşam yemekleri, hediyeler alacaksınız. Zaman zaman tartışmalar da yaşayacaksınız. Çünkü karşınızdaki kıskanç bir Akrep erkeği. Onun değişen tavırları yüzünden zor zamanlar geçirebilirsiniz. Balık kadınının da kıskançlığı birleşince şiddetli tartışmalar yapabilir, arada bir bu ilişkiyi bitirmeyi düşünecesiniz. Ama bu aşkın kısa sürmeyeceğini söylemek lazım. Yakaladığınız uyumu kaybetmekten korkacaksınız. Sıkıntıların sona ermesi için birbirinize zaman tanıyacak, her şeyin yoluna girmesi için denge kurmaya çalışacaksınız. Emeğinizin karşılığını alacak, muttu ve huzurlu bir aşk yaşayacaksınız. Haziran ayının ortalarında ilişkiniz çok daha güzel olacak.

PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git