İkizler Burcu Kadını

İkizler Aşkı Mayısta Bulacak

İkizler burcu kadını canlı ve neşelidir. Yalnız olmaktan hiç hoşlanmayan bu burç kadını her zaman heyecan peşindedir. Kalabalık içinde bulunmayı sever, renkli, konuşkan kişilerle bir arada olmak ister. İkizler kadını çok kolay aşık olmaz. Erkeklerle arkadaş olmayı, dostluk kurmayı çok sever. Flört etmeye bayılan ikizler kadını bir erkekten biraz etkilendiğinde kendini aşık sanır. Ancak duyguları çabuk değiştiği için aşkı hemen bitiriverir. Birlikte olduğu erkeğe ilgi göstermekten hiç çekinmez ama karşılığını da bekler. Meraklı olan ikizler kadını erkeğini tanımak için her türlü detayı aklında tutar.

Koç erkeğinin peşinde koşabilirsiniz

Aşksız yaşayamayan ikizler burcu erkeklerin çekici bulduğu bir kadındır. Albenisi ile herkesi peşinden sürükleyebilir. Ancak duygularının değişkenliği yüzünden zor zamanlar geçirebilir. Bahar aylarında İkizler kadını önce sıkıntılı günler yaşayacak ama sonradan her şey yoluna girecek. Mart ayının son günlerinde hiç ummadığınız biri size duygularını açıklayabilir. Bu durum elbette gururunuzu okşayacak, Aslan erkeğinin sizi beğenmesi çok hoşunuza gidecek. Ancak bu ilişkiye çok da sıcak bakmayacaksınız.

ikizler2Onunla vakit geçirecek, yemek yiyecek ama size göre olmadığım kısa süre içinde keşfedeceksiniz. Yine de yüreğinizde kıpırtılar hissetmek siz ikizler kadınını mutlu edecek. Bahar aylarında ayaklarınızı yerden kesecek büyük bir aşkın peşinde koşacaksınız. Ancak bunun için nisan ayının ortasını beklemelisiniz. Çünkü 19 Nisan’a kadar olan sürede biraz sıkıntı yaşayabilirsiniz. Bu dönemde eski sevgilinizden haber alabilirsiniz. Kafanız karışabilir ama bu konuda net olmalısınız. Onunla birlikte olmanız size sadece mutsuzluk getirir. Nisan ayının 19’undan sonra büyük bir aşk yaşayabilirsiniz.

Sabırlı olmanız gerekiyor

Ancak bu kez işler biraz karışacak. Her zaman erkeklerin peşinden koştuğu ikizler kadını, bu kez sevdiği erkeğin peşinden koşacak. Gönlünüzü bir Koç erkeğine kaptırabilirsiniz. Onun konuşkanlığı, enerjisinin her zaman yüksek olması, tatlı sertliği çok hoşunuza gidecek. Bir araya gelmenin yollarını arayacaksınız. Birlikte vakit geçirmek size çok keyifli gelecek ama bu ilişkide epey zorlanacaksınız. Mayıs ayının ortasında ilişkinizde bir dalgalanma yaşanabilir. Çok üzülecek, ilişkinizi toparlayabilmek için elinizden geleni yapacaksınız. Sabırlı olmanız çok işe yarayacak, çünkü Koç erkeğini yeniden kazanacaksınız. Onu herkesle tanıştırmak, mutluluğunuzu çevrenizle paylaşmak isteyeceksiniz.

PAYLAŞ
İkizler Burcu Kadını Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. ase dedi ki:

    Ya inanmıyorum ben ikizler burcu olarak bu siteyi yeni gördüm ve burda anlatılanların çoğu gerçekleşti :)gönlümü 2009 da koç burcuna kaptırdım(:

Sayfa başına git