Yengeçler Şefkatli ve Sadık Bir Sevgili Arar!

Yengeçler Şefkatli ve Sadık Bir Sevgili Arar! Duygusal, hassas, nazik ve koruyucu olan yengeçler, ait olma, koruma ve kollamayı temsil eder. Sezgileri ve merhamet duyguları yüksektir. Bu nedenle yengeçlere nazik davranmalı ve kırmamaya çalışmalısınız. Yengeçler kadın olsun erkek olsun gezmeyi, yemek yemeyi severler. Yiyeceklerin lezzetli olması ve sizin ve ortamın romantik olması yeterli olacaktır. Çok fazla arkadaşların yoktur, ancak arkadaşlıkları sağlamdır. Eğer sevgilinizin burcu yengeç ise sakın ola sevgilinizin yakın arkadaşı ile arasına girmeyi denemeyin! Yengeç kadını da erkeği de bu dünyaya duyguları ile bağlıdır. Çok alıngandırlar ve eleştiriye gelemezler. Şaka yollu bir eleştiri dahi yapsanız, moralleri bozulur ve alınırlar.

Onun İçin En Önemlisi İlişki de Sadakattir!

Öncelikle sevgili adayına güvenmesi gerekir. Ailevi değerlere sadıktır. Sevgili adayına ilgisini belli eder, ancak ilk adımı her zaman karşıdan bekler. Bu nedenle onun size olan duygularını anlamanız önemlidir. Size karşı duygularını belli ederken sizden aynı duygularda elektrik almak ister ve eğer uzun süreli bir birliktelik düşünüyor iseniz ki yengeçler kısa süreli ilişkiler istemez, siz de ona yakınlaşmalı ve ilgisine karşılık vermelisiniz.

yengec-burcuYengeç Kimliği!

Yengeç: 22 Haziran – 23 Temmuz

Yönetici Gezegeni: Ay

Elementi: Su

Niteliği: Önce

Rengi: Turuncu, sarı, beyaz

İlişkide Nasıl Davranır?

Yengeçler ilişki de ilk olarak güven arar. Onu büyük bir aşk ile sevecek, Kendisine saygı duyacak ve onu yüz üstü bırakmayacak bir sevgili arar. Evine ve hayatına bağlıdır; aynı oranda karşısındaki kişiden de evine ve ailesine bağlılık bekler. Yengeçler yaşadıkları inişler ve çıkılar yüzünden zaman zaman endişeli olabilirler.  Bu endişeyi direkt olarak partnerlerine söyleyemezler ve buna bağlı olarak zaman zaman hırçınlıklar ve huysuzluklar yapabilirler ya da kendi kabuğuna çekilerek soğuk davranabilirler.

En Uyumlu Olduğu Burçlar:

Yengeç – Boğa: Yengeç ve boğanın birlikteliği hem uyumlu hem de tutkulu olur. Romantik olan yengeç’in ruhsal karmaşasını boğalar sabırla anlar.

Yengeç – Yengeç: İkisinin çok fazla ortak yönü vardır. Duygusallıkları ve ev hayatını sevmeleri bu ortak duyguların başında gelir. Ancak bu fazla duygusallık yüzünden ilişkileri yürümeye bilir.

Yengeç – Akrep: Duygusal olan yengeç hem duygusal hem de onu koruyup kollayacak olan ve idare eden Akrep burcuyla ilişkisinde rahat eder ve mutlu olur. Kıskanç olan akrep ise yengeç ‘in sadık olması karşısında rahata erecektir.

PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git