Akrep Burcu Özellikleri

Yönetici
Gezegeni: Plüton
Elementi: Su
Niteliği: Sabit
Rengi: Siyah
Taşı: Opal
Sevdiği kadın ya da erkekten emin olmak ister
Derinlik ve gizlilik Akrep burcu kadını ve erkeğinin anahtar kelimeleridir. Onların sekse düşkün olduğunu sananlar çok yanılır. Onları düşkünlükleri, karşısındaki kişinin gerçek duygularını ve derinliğini kavrama halinedir. Akrep kadını ve erkeği o anda karşılarındaki kişinin duygularının ne kadar sahte veya gerçek olduğunu kolaylıkla ayırt ederler. Bu nedenle sevişirler, bu nedenle seks yaparlar. Adı ne olursa olsun, hiçbir Akrep tensel temas kurmadan karşısındakinin duygularından emin olmaz, olamaz. Bu aşama bittikten sonra sıra partnerin en kötü koşullarda nasıl tepki verdiğini öğrenme aşamasına gelir. Akrep burcu kadını ve erkeğinin bitmeyen sınavlarının en önemlisi de budur. Sevdiği kişiden mutlaka emin olması gerekir. Aksi halde aşkından ölse ilişkisini sürdürmek istemez veya kendi koşullarında sürdürmeyi tercih eder. Aslına bakarsanız Akrep burcu her zaman kendi kuralları ve koşullarında ilişkiyi yaşar. Partnerinin en kötü özelliklerini en mutlu anında söylerler. Partneri şok olduğunda onun gözlerindeki gerçek anlamı okumayı çalışır. Partnerinde sevecenlik ve razı oluş varsa ne âlâ, sıra bir sonraki sınava gelir. Söz verir ama ortadan kaybolur, aramaz, gitmez, haber vermez ve tepkileri bekler. Anlayışlı bir eş bulup bulmadığını böylece anlamak ister. Zira birlikte olduğu kişi bu kez sinir olmuştur ve muhtemelen ağzına geleni söyleyecektir. Akrep ve sevgilisi arasındaki ilişki böylece sürer gider ve Akrep geçtiği her sınav sonrası partnerine biraz daha aşık olur.

Nasıl bir sevgili ister?
Akrep burcu kadını ve erkeğinin birlikte olacağı kişi, yapılan sınavlarından başarıyla geçmeli. Ya da tam tersine tüm olanlara kayıtsız kalmalı. Akrep burcu gözlerinde hiçbir şey saklamayan bir sevgiliye tutkuyla bağlanır. Hiçbir Akrep kadını ya da erkeği yüzeysel bir aşk yaşamaz. Her zaman partnerini kendine bağlamayı başarır ve aynı şekilde kendi de bağlanır.

Aşk ve evlilikte mutlu olacağı burçlar
Yumuşak kalpli ve anlayışlı bir Balık ve sezgileri kuvvetli Yengeç, Akrep burcunun adeta diğer yarası gibidir. Bir başka Akrep’le mutlu olabilir. Çünkü karşısındakinde kendi derinliğini görmek bu burçta hayranlık yaratır. Akrep burcu Kova kadını ve erkeğinin bu kadar kayıtsız olmasının nedenini anlamaya çalışırken sırılsıklam aşık olabilir. Aslan burcunun dobralığı
ve yalan söylememesi Akrepleri çok mutlu eder. Boğa burcunu yaşamdan aldığı zevkin kaynağını çözmeye çalışan
Akrep mutsuzluğunun nedenini bulamaz. Bu sırada Boğa onu yaşama bağlayan yegane aşk olarak yerini alır.

Evlilik için ideal burçları:
Yay, Boğa, Yengeç ve Balık’tır. Eski sevgilinize yeniden şans verebilirsiniz ama… Ekim ayı boyunca Akrep burcu kadını ve erkeği aşk konusunda aldanabilir. Bu sizin suçunuz değil. Çünkü Venüs gezegeni Akrep burcunda geri gidiyor, bu da sevgi ve aşk konusunda sorun çıkarır. Kafanız karışacak, eski sevgilinize tekrar şans vermeye kalkabilirsiniz. Bu dönemde böyle bir konuyu düşünmeniz mümkünken, yaptığınız işin ne derece doğru olduğunu 1 Aralık’tan sonra anlayabileceksiniz. Zira 1 Aralık’ta Venüs yeniden Akrep burcunu ziyaret edecek ve yıl sonuna kadar çekicilik, güzellik ve yeni aşklara açılma tutkusu sağlayacak. Bu satırları okuduğunuz sırada burcunuzda yol alan Mars ile aşk evinizi sürprizlere boğan Uranüs arasında güzel bir açı sürüyor olacak. Bu açı partnerinizden sürpriz haberler almanızı sağlayabilir. Kayıtsız kalmayın ve olumlu bir yanıt verin. 28 Ekim’e kadar seks gezegeni Mars burcunuzda kalacak. Kendinizi her zamankinden çekici ve güzel hissedeceksiniz. En özel anların tadını çıkarmaya bakın. www.kadinlarsitesi.com

15 ve 19 Kasım’a çok dikkat etmelisiniz
Kasım ayının 8’ine kadar Venüs Akrep burcunda gerileyecek. Sonra gerilemesini Terazi burcunda devam ettirecek. Bu sırada aşk konusunda sorunlarınız sizi derin düşüncelere sevk edebilir. Çünkü Venüs yokluğunda sizin tek başınıza doğru karar vermenizi istiyor olacak. 15 Kasım Akrep kadını ve erkeği için en özel tarihlerden biri. Aşk evinizde değişim rüzgarları estiren şans gezegeni Jüpiter, Güneş’le olumlu bir açı kuruyor. Ne kadar şanslısınız ki bu açı sizin burcunuzu etkiliyor. Diğer burçlar sizin kadar bu açıdan yararlanamayacak. Şanslı gününüzü mutlaka partnerinize ayırın. Bu sizin 14 Şubat’ınız yani sevgililer gününüz olsun. Kalbiniz boşsa, en sevdiğiniz kişilerle bir araya gelmeye çalışın, program yapın. 19 Kasım bir başka şanslı gününüz ve yine aşk yüzünüze gülecek. Bu dönemde Akrep burcu kadını ve erkeği olarak sevgilinizi çok mutlu edecek, kendiniz de mutlu olacaksınız. Bir arada olmak ve bu güzel günün tadını çıkarmak için tarihler 19 Kasım’ı gösteridiğinde yeniden bir plan yapın, bir araya gelin, sohbet edin. 21 Kasım dolunayı evlilik alanınızda gerçekleşecek. Evliyseniz ilişkinizi sorgulayacaksınız. Bekarsanız evlilik hakkında ciddi ve derin düşüncelere dalacaksınız. Nişanlıysanız bu tarihi, 5 gün öncesi ile sonrasını evlenmek için değerlendirebilirsiniz.

Aralık ayında aşkınıza sahip çıkmalısınız
3 Aralık tarihine dikkat etmelisiniz, çünkü bu dönemde Kasım ayında kurduğunuz mutluluk yuvasında fırtına çıkabilir. Buna izin vermemeniz gerekiyor. Bu nedenle küçük tartışmalarla ilişkinizi yok etmeyin, anlayışlı olmaya çalışın. Venüs Aralık ayında burcunuza aşk tozları serpecek. Ve 8 Aralık’ta yakın çevrenizdeki güçlü birinden ne kadar etkileneceğinize şaşacaksınız. Ona bir şans verirseniz ruh eşinizle tanışmış olduğunuzu fark edeceksiniz. 13 Aralık’ta bu konuda bir teklif alabilir veya tçklif yapabilirsiniz. Onu daha yakından tanımaya çalışın ve niyetinizin ciddi olduğunu baştan belirtin. Böylece puan kazanacağınızdan emin olabilirsiniz. 16-17 Aralık tarihlerinde ilişkinizde soğuk rüzgarlar . esebilir, kolay kırılmadığınızı ve yıkılmadığınızı, sağlam bir ilişki kurabileceğinizi kanıtlamalısınız. 26 Aralık’ta partnerinizin başına çok sevindirici bir olay gelebilir. Kutlama yapmayı unutmayın ve onu alacağınız hediye ile sevindirin.

PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git