Akrep Burcu Kadını

Akrep kadını ateşlidir ve duygularını derin yaşar. Birini sevdi mi daha da duygusal olur. Çok hoş ve sevimli olan bu burç kadını güçlü ve etkilidir. Zayıf ve düzensiz insanlara karşı her zaman katıdır. Sorumluluk sahibi olan Akrep kadını çok kıskançtır ve kuralcıdır. Sır saklamayı çok iyi bilen Akrep kadınının adalet duygusu çok gelişmiştir. Kimseye bağımlı olmaktan hoşlanmaz ama yalnızlığı da sevmez. Tutkulu, kendine güvenen, iyi giyinen bu burç kadını seksidir ve erkeklerin başını nasıl döndüreceğini iyi bilir. Arıcak onların çok da yakınında olmaktan hoşlanmaz. Keşfedilmeyi bekler.

Yaylarla Mutluluk Rüzgarı Esecek

Hiç beklemediğiniz bir anda size tamamen zıt olduğunu ve asla bir ilişki yaşayamayacağınızı düşündüğünüz Yay erkeğine aşık olacaksınız. Nisan ayının 20’sinde başlayacak bu aşk sizi mutlu edecek. Özgürlüğüne düşkün, maceraperest Yaylara ilgi duyacaksınız. Siz ne kadar durgun, kendi halinde bir ilişki yaşamak isteseniz de beklediğiniz olmak öyle sandığınız kadar kolay değil.

akrep2Onlara ayak uydurmaya çalışırken, istediğinizin bu olduğunu anlayacak ve kendinizi bir anda farklı bir dünyanın içinde bulacaksınız. Kendinizdeki maceraperest ruhu keşfedecek ve birlikte çok eğleneceğiniz bir ilişki yaşayacaksınız. Hatta bazen Yaylar bile size ayak uydurmakta zorluk çekecek. Sevgilinizle birlikte yapacağınız farklı şeyler çok hoşunuza gidecek ama siz bağlılıktan Yaylar ise özgürlükten yanadır. Bu yüzden sorun yasayabilirsiniz. Onun ilgisizliğinden yakınacak, bir türlü ilişkide dengeyi tutturamayacaksınız. Ayrılmayı tercih edeceksiniz.

Gerçek Aşk Kapıda

Mayıs umduğunuzdan farklı geçecek. Çünkü hiç yalnız kalmayacaksınız. Bir önceki ilişkinizle ilgili anılan silmeye çalışırken karşınıza bir Oğlak erkeği çıkacak. Bu burç erkeğini tanırken biraz zorluk çekebilirsiniz ama aşk size güç verecek. Bu burç erkeği normalde kıskanç değildir ama sevdiği kadın söz konusu olduğunda gözü hiçbir şey görmez. Oğlak erkeği beraber olduğu kadının her zaman ona ilgi göstermesini, sürekli sevdiğini belli etmesini ister. Eğer bu burç erkeğini göklere çıkarmaz, her an , kalbinizin onun için çarptığını hissettirmezseniz yavaş yavaş sizden soğur. Bu yüzden çok dikkatli olmalısınız. Yeni yerler görmeye, yeni şeyler öğrenmeye çok meraklıdır. Dolu dizgin devam eden ilişkinizde partnerinizle birlikte sürekli seyahat edecek ve farklı yerler keşfedeceksiniz. Oğlak erkeğinin aslında aradığınız kişi olduğunu kabul edecek ve onu mutiu ermek için elinizden gelen her şeyi yapacaksınız.

PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git