Akrep Burcu Erkeği

Dürüst, sürekli takdir edilmek isteyen Akrep erkeğiyle mücadele etmek epey zordur. En küçük bir eleştiride hemen küser, içine döner. Gerçeği söylemek için yaşar. Akrep erkeğinin etrafı her zaman kadınlarla doludur. Onu hiçbir yerde tek başına göremezsiniz. Çünkü son derece çekicidir ve onlarla nasıl konuşacağını, iyi bilir. Kadınları eğlendirmekten hatta biraz da kendini övmekten hoşlanır. Çok kıskanç bir erkektir. Sevdiği kadının gözü, kendinden başka hiçbir şey görsün istemez. Bir ilişkide ancak onun kurallarına uyarsanız mutlu olabilirsiniz. Etrafın ne düşündüğüyle ilgilenmez. Meraklı olan Akrep erkeği macerayı çok sever, tehlikeden asla korkmaz.

Koç Kadını Sizi Çok Sevecek

Kısa süreli ilişki yaşamaktan hoşlanmayan, tutkulu Akrep burçları bu bahar aylarını çok hareketli . geçirecek. Her ne kadar istemeseniz de mart ayı boyunca ilişki için her attığınız adım başarısız oldu, Nisan ayının ortasına kadar da bu böyle devam edecek. Bu duruma moralinizi bozmamalı ve her şeyi zamana bırakmalısınız.

akrepNisan ayının sonlarına doğru yeni bir aşka yelken açacaksınız. Hayatınızın aşkını yakaladığınızı düşünecek ve çok mutlu olacaksınız. Yerlere göklere sığanıayacak ve kendinizi bulutların üzerinde hissedeceksiniz. Ancak çok kısa süre sonra İkizler burcu kadınıyla güven sorunu yaşayacak ve kavga etmeye başlayacaksınız. Bu durum moralinizi bozabilir. Aşkın büyüsünün sona ermesiyle yeni bir ilişki için hayaller kurmaya başlayacaksınız. Bu dönemde imdadınıza bir Koç kadını yetişecek. Onun enerjisi yaralarınızı saracak, güç kazanacaksınız.

Kıskançlık Can Yakabilir

Koç kadını sizi çok sevecek ve mutlu etmenin yollarını arayacak. Her zaman aşk peşinde koşan Akrep erkekleri bu kez rahat edecek. Koç burcu kadını sizinle olmak için sürprizler hazırlayacak, planlar yapıp sizi davet edecek. Onun bu kadar fedakar ve anlayışlı olmasına çok memnun olacaksınız.  İlk başlarda ona duyduğunuz aşk olmasa da bir süre sonra farklı şeyler hissedeceksiniz. Mutluluğun bu kadar yakın olduğunu görmek siz Akrep erkeklerine çok iyi gelecek. Ancak Koç kadını da sizin gibi kıskançtır. Sadece bu konuda dikkatli olmalı, karşılıklı kıskançlıklar yaparak hayatı birbirinize zehir etmemelisiniz.

PAYLAŞ
Akrep Burcu Erkeği Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. pınar... dedi ki:

    inanmıyorum bukadar olur. ben kizler kadınıyım ve 10 gündür bir akrep erkeğiyle yakınlaşmam söz konusu.ne yani şimdi bu ilişki yürümeyecekmi onu koç kadınına mı kaptıracagım:((

Sayfa başına git