Boğa Kadını

Boğa kadını çekiciliği ve nazik tavırlarıyla her girdiği ortamda kendini gösterir. Çok mantıklı bir kadındır. Boğa kadını aşık olsa bile ilişkiye başlamak için kök söktürebilir. Ayrıca çok romantiktir. Zevkli ve özenlidir. Birlikte olacağı erkeğin görgülü olması, hayatı yaşamayı bilmesi gerekir. Boğa kadını kıskançtır. İhaneti asla affetmez. Siz siz olun ona yanlış yapmayın. Duygularını rahat ifade eden bir kadın değildir, ince ruhlu bir erkek onu anlayabilir, bulutların üzerinde uçurabilir. Sadık bir kadındır. Biriyle birlikteyken göz ucuyla bile dışarıya bakmaz. Sevdiği erkek uğruna hayatından fedakarlık yapabilir.

Balık Burcu Erkeği İlginizi Çekebilir

Aşk konusunda her zamanki gibi şanlısınız. Bir süredir devam eden bir ilişkiniz varsa onunla aşk tazeleyebilirsiniz. Ne kadar mutlu olduğunuzu görecek, sevineceksiniz. Bekar olan Boğalar ise aşkı dolu dolu yaşayacak. Bahar aylarında bol bol flört edebilirsiniz. Nisan ayının başında yeni bir aşka yelken açtığınızı düşüneceksiniz. Oğlak burcu erkeğiyle mutluluğu bulduğunuza inanacaksınız. Ancak bu ilişki beklediğiniz kadar uzun sürmeyecek. Siz dışarıda olmak, baharın tadını çıkarmak, romantik saatler geçirmek isterken, flört ettiğiniz Oğlak erkeği kendi dünyasında olmayı tercih edecek. Onun daha çok kendi arkadaşlarıyla vakit geçirmesi aranızda sorun çıkmasına neden olacak. Bu yüzden içinize kapanabilirsiniz. Duygularını belli etmekten ya da yeni bir ilişkiye başlamaktan korkan Boğa kadını olarak platonik takılmayı tercih edebilirsiniz.

bogakadiniYay Erkeğine Aşık Olacaksınız

Bahar aylarında duygusallıklarıyla bilinen Balık erkekleri ilginizi çekebilir. Yeni tanışacağınız bir Balık erkeğine karşı yoğun duygular besleyebilirsiniz. Ancak aşk yaşamak fikri sizi her zaman olduğu gibi yine korkutacak ve hemen geri adım atacaksınız. Aşktan bir süre uzak kalmak isteyebilirsiniz. Nisan ayı boyunca önünüze çıkacak pek çok fırsatı değerlendirmek istemeyeceksiniz. Mayıs ayında ise aşk konusunda derin yaraları olan Boğa kadınını bile harekete geçirecek kadar güçlü olan bu heyecan dalgasına kapılıp gideceksiniz. Arkadaş çevrenizden biriyle aranızda elektriklenme olabilir. Ona karşı duygularınızın çok farklı olduğunu fark edecek, yakın olmanın yollarını aramaya başlayacaksınız. Bu erkeğin Yay burcundan olması ilk başta sizi biraz korkutacak. Yay erkekleri özgürlüğüne düşkün ve maceraperesttir ama onunla birlikte her şeyin değiştiğini göreceksiniz. İlişkinizi ileriye taşımak isteyebilirsiniz. Ancak yine de çok dikkatli olmalısınız. Birinin hayatına yön verdiğini fark eden Yay erkeği bir anda her şeyi bırakıp gidebilir. Onu boğmayın ve çok romantik olmasını beklemeyin.

PAYLAŞ
Boğa Kadını Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. esra dedi ki:

    Burcum boğa ama romantik bir insan değilim. 🙂

Sayfa başına git