Aslan Kadını

Aslan kadını sıcaktır, hoştur ama çok gururludur, iyi giyinmekten, iyi yerlerde yemek yemekten kısacası lüksten hoşlanır. Yeni tanıştığı herkesle çok rahat iletişim kurabilen Aslan burcu kadınından erkekler bazen korkarlar. Ancak hiç de göründüğü gibi değildir. O sert görünüşünün altında son derece samimi bir kadın yatar. Onunla tanıştıktan kısa bir süre sonra onsuz bir hayat düşünemez hale gelirsiniz. Bu burç kadını kendini kraliçe gibi hisseder. Çok akıllıdır ve her konuda ondan fikir alabilirsiniz. Kolay teslim olan bir kadın değildir. Aslan burcu kadınıyla ilgilenmediğinizde sorunlarınız başladı demektir. Çünkü küsüp gider ya da sitem eder. Bu burç kadınları çok seksi ve gösterişlidir. Ayrıca cinsel istekleri güçlü kadınlardır ancak bu yönlerini frenlemeyi çok iyi bilirler. Bu burç kadınını beğeniyorsanız sizi fark etmesi için etrafında pervane olmalısınız.

Balık Erkeği ile Mutluluğu Bulacaksınız

Aslan burcu kadınının aşk hayatı bahar aylarında biraz karışık olabilir. Sizden hoşlanan pek çok kişi olduğu gibi sizin de beğendikleriniz olabilir. Bu yüzden biraz zorlanacaksınız, kafanız karışacak, iki kişi arasında kalıp kendinizi seçim yapmak zorunda hissedebilirsiniz. Ancak nisanda doğru kişiyi bulacak ve aşka yelken açacaksınız. Eğer fedakarlık yapmayı başarır, sevdiğiniz kişiye ilgi ve sevgi gösterirseniz ilişkiniz yoluna girebilir. Ama inatçı davranır, sevgilinize fazla yüklenir, ilginin sürekli üzerinizde olmasını isterseniz ilişkinizin devamı konusunda bazı sorunlar ortaya çıkabilir. aslankadinBirlikteliğinize özen göstermelisiniz. Balık burcu erkeğinin ne kadar duygusal ve aşk söz konusu olunca ne kadar fedakar olduğunu unutmayın. Sizin tüm ilgi beklentinize karşın Balık erkeği aşka aşıktır. Bu burç erkeği, sevdiğini sahiplenir, onu mutlu etmek için elinden geleni yapar. Balık erkekleri yapıları gereği kendilerinden önce sevdiklerini düşünür, onları mutlu etmek için çırpınır dururlar. Nisan ayının sonu ve mayıs ayının ortalarına doğru ilişkiniz istediğiniz gibi yürümeyebilir. Çünkü kıskançlığınız ve lükse düşkünlüğünüz Balık erkeğiyle aranızın bozulmasına yol açabilir. Büyük aşkınız bu nedenlerden kısa sürebilir. Balık erkeğini seveceksiniz ama isteklerinizi karşılayamadığı için bu aşktan vazgeçeceksiniz.

Koçlar İnatçı Olur

Mayıs ayının ortalarına doğru uzun süredir tanıdığınız biriyle yakınlaşabilirsiniz. Bu bir Koç erkeği olacak. Onun cazibesine kapılabilirsiniz. Bir arada vakit geçirmekten mutluluk duyacak, ruh eşinizi bulduğunuzu düşüneceksiniz ama unutmamak lazım ki hem siz hem de Koç erkeği son derece inatçıdır. Bu yüzden zorlu günler geçirebilirsiniz, ilişkinizi bir dengeye oturtabilmek için karşılıklı fedakarlık yapmanız gerekebilir. Ancak mükemmel uyum yakalamanız çok da geç olmayacak. Yaz aylarını mutlu ve keyifli geçireceksiniz.

PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git