Yengeç Erkeği

Çok titiz, konuşkan, meraklı olan Yengeç erkeği ilişkisinde sadece ama sadece huzur arar. Yengeç erkeği hayatını düzenleyecek, sorun çıkarmayacak bir kadına hayranlık duyabilir. Titiz ve dikkatli bir erkektir. Ancak inatçılığıyla tanınır. Çok duygusal olan Yengeç hayatta bir kere seven erkeklerdendir. Bir kadına bağlandığında ondan vazgeçmez, kaybetmemek için elinden geleni yapar. Yengeç erkeği, zorluklardan ve engellerden kolay kolay yılmaz. Bu burç erkeği kibar, içe kapanık ve çok çalışkandır. Hayal gücü çok geniş olan bu erkek mükemmel bir sevgili ve eştir. Onunla birlikte olmak isteyen kadın şefkatli, sabırlı ve anlayışlı olmalıdır. Yengeç erkeğini sahiplenen, dinleyen, teselli eden kadın her zaman kazanır.

Kalbiniz Boğa İçin Atabilir

Her zaman aşkı arayan ama bunun için hiçbir çaba harcamayan Yengeç erkekleri bahar aylarında şanslı olacak. Nisan ayıyla birlikte artan çekicilikleri onlara büyük bir aşk getirecek. Ancak aşkı bulana kadar küçük hayal kırıklıkları yaşayabilirsiniz. Çünkü platonik bir aşka tutulmanız mümkün. Bir Boğa kadınını çok beğenecek ama duygularınızı bir türlü açıklamak istemeyeceksiniz. Bir arada olmak bile size yetecek.

yengecYakın çevrenizden olan Boğa kadınıyla mutlu olmanın hayallerini kuracaksınız ama ağzınızı bıçak açmayacak. Romantik olan Boğa burcu kadmın büyüsüne kapılmış yaşarken karşınıza gerçekten sevebileceğiniz bir kadın çıkacak. Bu kadın Kova burcundan olacak. Kova kadını hareketleri, neşeli tavırları, giyimine özen göstermesi ve konuşkan olmasıyla kalbinizi kazanacak. Birkaç kez bir araya geldiğiniz bu Kova kadınıyla birlikte olmanın yollarını arayacaksınız. Sizin romantikliğiniz ve onun uçarılığının birleşimi size büyük bir aşk getirecek. Ancak Kova burcu kadınını bu ilişkiye ikna etmeniz öyle beklediğiniz kadar kolay olmayacak.

Kova kadınıyla mutlu olacaksınız

Onun gönlünü fethedebilmek için aklınıza ne gelirse yapacaksınız. Her dakika yanında olmak isteyecek, hiçbir fırsatı kaçırmayacaksınız. Arkadaşlarınızla tanıştıracak, mutlu etmek için planlar yapacak, hediyeler alacaksınız. Bu burç kadınına olan aşkınız hayatınızın da yoluna girmesine neden olacak. Mutluluğunuz herkese yansıyacak. Mayıs ayının başında Kova kadınıyla ilişki yaşamaya başlayacaksınız. Haziran ayında sıkıntılı günler geçirebilirsiniz ama bu dönemi kolay atlatacaksınız, işlerinizin yoğunluğu yüzünden ihmal ettiğiniz Kova kadını canınızı biraz sıkabilir. Tüm bunlar sizi yıldırmayacak ve ilişkinizin uzun ömürlü olması için elinizden geleni yapacaksınız.

PAYLAŞ
Yengeç Erkeği Konusuna 3 Yorum Yapıldı
  1. Korhann dedi ki:

    ben koç burcuyla gayet mutluyum tamam mı? hem de çok seviyorum !!!

  2. ihsan dedi ki:

    dostum işin zor uzun zamandır aynı sorunu yaşadım.Ama sonunda onun teklif etmesini açılmasını sağladım.ŞANSLIYIM. seninde şansın yaver gider.

  3. ali dedi ki:

    yengeç erkeğiyim ve bi türlü açılamıyorum sevdiğime onun sevdiğini biliyorum o da konuşmamı bekliyo ama olmuyo bi türlü. durumumdan anlayanlar bi çözüm söylesin LÜTFEN.

Sayfa başına git