Boğa Erkeği

Boğa erkeği çok kıskançtır. Göstermemeye çalışır ama bir ilişkide en ufak şeyi bile sorun edebilir. Birlikte olduğu kadını bulutların üzerine çıkarır, çok sever. Her konuda önce sert tepkiler verir, sonra hemen öfkesi geçer. Boğa erkekleri ilgiye aşıktır. Kendilerine ilgi gösteren bir kadına aşık olmamaları mümkün değildir. Tek istedikleri çok sevilmektir. Aşk ve cinsellik Boğa erkeğinin vazgeçilmezidir. Şıpsevdi değildir. Çok zor sever ama size aşık olduysa mutlu olmamanız için sebep yoktur. Sizi elde etmek için her türlü yolu dener. Sürprizlerle dolu bir erkektir. Romantikliğiyle her kadının başını döndürebilir.

Flörtler Kısa Sürecek

İlişkiniz yoksa nisan ayıyla birlikte yalnız olduğunuzu daha fazla hissedeceksiniz. Sosyal hayatın içine karışmak isteyecek, kısa dönemli birkaç flört denemesinde bulunacaksınız. Bu dönemde kafanızı geçmişte yaşadığınız aşklara da takabilirsiniz. Geçmişi düşünmekten kurtulmalı ve sürekli geleceğe bakmalısınız. Nisan ayı boyunca uzun süreli bir ilişki yaşamanız mümkün olmayacak ama üzülmeyin. Mayısın gelmesiyle birlikte şans yüzünüze gülecek. Uzun bir birlikteliği olanlar evlilik kararı alabilir. Kalbi boş Boğalardansanız yeni bir maceraya yelken açmaya hazırlıklı bogaerkegiolmalısınız. Sizin kalbinizi fethedecek olan yine bir Boğa kadını olacak. Onun size ilgi göstermesine önceleri çok şaşıracaksınız ama sonra ona karşı boş olmadığınızı fark edeceksiniz.

Aşık Olacaksınız; Ama Boğa Kadınını Kıskanacaksınız

Bir ilişki yaşamak için harekete geçmek isteyebilirsiniz. Sizin kadar romantik bir Boğa kadınıyla birlikte olmak hoşunuza gidecek ama bu burç kadınının her girdiği ortamda güzelliğiyle dikkat çekmesi de biraz sinirlerinizi bozacak. Yaşanan tartışmalarda dikkatli olmalı, birlikte olduğunuz kadının kalbini kırmamaya özen göstermelisiniz. Onun için sürprizler hazırlamak isteyecek, sürekli onun yanında kalıp huzur bulmayı arzu edeceksiniz. Boğa burcu kadınıyla uzun bir ilişki yaşayabilirsiniz ama evlilik için karar verirken acele etmeyin ve bir süre daha birbirinizi tanımayı bekleyin. Haziran ayı ise aşkı bulamamış olan Boğa erkeklerini sevindirecek. Çünkü bir Yengeç kadını gönlünüzü çalacak. Onun şefkatli yapısı ve yumuşak başlılığına bayılacaksınız. Herkesin onu tanımasını isteyebilirsiniz. Yengeç kadınıyla birlikte olmak istiyorsanız; onun duygusallığı ve zaman zaman da sulugözlü haliyle baş etmeyi öğrenmeniz gerekiyor.

PAYLAŞ
Boğa Erkeği Konusuna 3 Yorum Yapıldı
  1. burak dedi ki:

    benim adım burak ancak bende sevdimmi tam severim ancak karşımdaki kişi beni kırarsa affetmem zor olmaz öfkem hemen geçer ama seviyosam tam severim asla yarı yolda bırakmam ve pes etmem.

  2. umut dedi ki:

    tam manasıyla beni anlatıyor burcumda boğa harfiyen uyuyor

  3. gözde nur dedi ki:

    benim adım gozde ben kva burcuyum ve burcumu seviyorum

Sayfa başına git