Oğlak Burcu Kadını

Yönetici Gezegeni: Satürn
Elementi: Toprak
Niteliği: Öncü
Rengi: Koyu gri, siyah
Taşı: Ametist
Metal: Gümüş

Konuşkan, hareketli Oğlak kadını çevresinde çok sevilir ve ilgi görür. Her konuda ona danışabilir, fikir alabilirsiniz. Son derece kadınsı ve çekicidir. Önüne koyduğu hedeflere ulaşmak için mücadeleden hiç vazgeçmeyen Oğlak kadını duygularını çok zor ifade eder, çekingendir. Ancak söz konusu aşk olunca tutku dolu bir kadındır. Onu tanıyan bir erkek ne kadar sempatik ve şefkatli olduğunu fark edince yelkenleri suya indiriverir. Oğlak kadını her konuyu ciddiye alır, önemser. Karşısındaki kişinin de böyle yapmasını ister. Çok çalışkan ve özverilidir. Asla gösteriş meraklısı bir kadın değildir ama şık giyinmek onun doğasında vardır. Çok beceriklidir, duruşu ve konuşmasıyla tam bir hanımefendi olduğunu hissettirir. Onun yanında kendinizi çok güvende hissedersiniz. Macera düşkünü değildir.

oglakkadinAşk Balık Erkeği ile Gelecek

Bazı Oğlak kadınları zaten mart ayının başında bir süredir aradığı ise çok da üzülmesine gerek yok. Çünkü aşk çok yakında ayaklarınızı yerden kesecek. Nisan ayının ilk günlerinde hayatınıza girecek
bir erkek gerçekten başınızı döndürecek. Yaşadıklarınıza inanamayacaksınız. Kendinizi çok uzun
zamandır bu kadar Özel hissetmediğinizi fark edecek, daha da mutlu olacaksınız. Bir araya geldiğiniz her anı en iyi şekilde değerlendirmek isteyeceğiniz bu erkek Balık olacak. Romantik, aşka aşık ama duygularını kolayca ifade edemeyen bu burç erkeğine bayılacaksınız. Çünkü hissettiklerini bir türlü söyleyemeseler de yaptıkları jestlerle sizi kendisine bağlayacak. Nisan ve mayıs ayını bu mutlulukla ve büyük bir hareketle geçireceksiniz. Ancak kıskançlık yüzünden sorunlar yaşamanız mümkün. Balık erkeği kıskançtır, amaçları kavga çıkarmak, sizi üzmek değildir. Onlar sevdiklerini bu şekilde göstermeye çalışır. Oysa ki Oğlak burcu kadını kıskanmak nedir bilmez.

Kıskançlık Yüzünden Kavgalar Yaşanabilir

Bu yüzden zaman zaman tartışma yaşayabilirsiniz. Bu dönemde Balık erkeğini özgür bırakmayı bile düşüneceksiniz. Ancak onunla paylaştıklarınız daha ağır basacak. Kararlarınızı vermekte zorlanacaksu Mayıs ayının sonuna doğru ayrılık rüzgarları esse de çok uzun sürmeyecek. Kendinize olan güvenin ve Balık erkeğine olan inancınızı birleştirerek bu ilişkiye devam etme kararı alacaksınız. Yaz aylarıyla birlikte hayatınıza hareket gelecek. İlişkiniz dolu dizgin devam edecek. Mutlu günler sizi bekliyor.

PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git