İkizler Burcu 2010 Sonbaharda Neler Yaşayacak

Yönetici Gezegeni: Merkür
Elementi: Hava
Niteliği: Değişken
Rengi :Açk Mavi, Beyaz,
Taşı:Ağat

İkizler romantik değildir
ikizler burcu kadını ve erkeğinin uslanmaz aşık olduğunu sanıyorsanız çok yanılıyorsunuz. Onlar zekidir, çeviktir ama asla romantik bir aşık değildir. Bu burçtakiler romantik olduklarına inanabilirler ama yalnızca platonik aşklarda, ikizler burcu insanı için en ideal aşk, platonik olandır. Durum ne kadar zor ve ümitsizse o kadar aşık olabilir. Onun derdi ilişki yaşamak değil, duyguları keşfe çıkmaktır. Tıpkı yaşamın diğer konularına ve alanlarına olduğu gibi aşkın psikolojisine ve duyguların geniş yelpazesini öğrenmeye meraklıdır, ikizler burcunun sadakatsizliği merakındandır. Yaşarken denenecek ne varsa dener. Böylece kendini bulacağını zanneder. Bütün burçlar gerçek aşkla tanışabilir ama hava grupları ve özellikle ikizler, entelektüel bilgiye ve beyin ilişkisine aşık olur. Bir ikizler burcu kadınını ya da erkeğini etkilemek istiyorsanız, öncelikle onu ikna etmelisiniz, ikna etmek için kanıtlarla, belgelerle ve tarihlerle konuşmalısınız. Aksi halde sizinle ilgilenmez. Onu gerçekten istiyorsanız, değişen düşüncelerini yalandan ayırmayı başarmalısınız. Yalan söylemez sadece fikri değişir. Üstüne düşülmesinden nefret eder, arayıp sormak yerine sizi merak etmesi için ona zaman tanımalısınız. Her konuda entelektüel bilginiz sağlam olmalı. Mış gibi yaparak onu kandıramazsınız. 2011 yılının yaz aylarında Satürn, ikizler burcunun aşk alanını etkileyecek. Yani daha ciddi ilişkilere yelken açacaksınız. Ya yalnızlığı seçecek ya da uzaktan, zorlu bir aşkı tek başına sırtlayacaksınız.

Nasıl bir sevgili ister?
Zor, kolay elde edilmeyen, uzakta yaşayan, entelektüel bilgisi ve özgüveni çok derin, kimin ne düşündüğünü önemsemeden giyinen, dağınık saçlarını salıveren birine ikizler burcu ilgi duyabilir. Öfke kontrolünü sağlayamadığı için sakin, neşeli, güler yüzlü ve zarif insanlarla evliliği düşünür.

Aşk ve evlilikte mutlu olacağı burçlar
Tıpkı kendisi gibientelektüel bilgiye ve fikirlere aşık olan Terazi ve Kova burcuyla çok uyumlu olabilir, büyük bir aşk yaşayabilir. Öte yandan nazik ve romantik Balık burcunu, akıllı ve bilgili Yay burcunu, değişken ve pratik Başak burcunu tanıdıkça etkilenir, tutkuyla bağlanabilir.

Evlilik için ideal burçları: Yengeç, Kova, Terazi ve Yay’dır. Hayallerinizin aşkına kavuşacaksınız…Ekim ayında Güneş ve Merkür, Terazi burcunda dolaşacak. Güneş canlılık verir, Merkür İkizler burcunun yönetici gezegenidir, ikisinin anlaşması ikizler burcunun yardımlaşma ve hayır işleri yaparken hayallerinin aşkına rastlaması olasılığını artırıyor, ikizler burcu kadını ve erkeği inandığı kişi ve kurumlara, canlılara yardım etme konusunda bilgi ve deneyimi en iyi birleştiren burçtur, ikizler kadını ve erkeğinin yardım sırasında gözü aşk görmez ama bu kez çarptığı kişi bile önem kazanacak, ikizler burçları sıkı durun, çünkü bugün hayatınızın aşkını bulabilirsiniz. Bu kişiyi şans eseri tanıyacak ve zaman içinde aşık olacaksınız. Kalbi boş olan İkizler burcuysanız, seyahat ederken ya da katıldığınız bir kursta tanıdığınız yeni kişilerden biri ilginizi çekecek.

Kalbiniz boşsa elinizi çabuk tutun
Venüs geri geri gidecek ve ilişkiniz sekteye uğrayacak. Merak etmeyin, yeniden ilerlemeye başlayınca aşk hayatınız yoluna girecek. 7 Kasım’dan sonra aşk alanınızda ilerleyen Venüs, sevgilinizle aranızı düzeltmeniz için jfeiz İkizler burcuna bir fırsat daha verecek. Eğer hâlâ bu dönemde kalbiniz boşsa elinizi çabuk tutun ve zamanın değerini bilin. Tarihler 8 Kasım’ı gösterdiğinde Merkür evlilik alanınıza geçecek. Evlilik sözleşmesi imzalayabileceğiniz ve mutlu olacağınız keyifli bir dönem başlıyor, imza işlerimizin sorumlusu Merkür gezegenidir ve ne tesadüf ki sizin yörietici gezegeniniz. 14 Kasım’da ise evlilik-aşk çemberinizde Mars-Satürn olumlu açısı meydana gelecek. Bunun anlamı şu: Bu tarihlerde evlenirseniz uzun vadeli olacak, mutluluğu bulacaksınız! Bu, eğer evlenmezseniz uzun süre yalnız kalacaksınız demek değil. Ama uygun adayınız varsa bu özel tarihi mutlaka değerlendirmelisiniz. 20 Kasım’da fikirlerinizi eyleme dönüştürmek için bir şans daha bulacaksınız. Ve Güneş 22 Kasım tarihinde evlilik alanınıza adım atarak enerjiyle donatacak. Evliliğin sizi mutlu etmeyeceğini düşünüyorsanız birlikte yaşama kararı alabilirsiniz de. Bu tarihte attığınız hiçbir adımdan pişman olmayacaksınız. 27 Kasım aşkın ve dostluğun kıymetini anlayacağınız özel günlerden biri. | O gün veya gece mutlaka birileriyle randevulaşm, buluşun, eğlenin ve partnerinizle birlikte yapabileceğiniz tüm aktiviteleri yapın. Yeniden doğmuş gibi hissedecek ve yakınlaşmanın keyfine varacaksınız. www.kadinlarsitesi.com

Aralık ayında evlenebilirsiniz
5 Aralık’ta yeniay evlilik alanınızda doğuyor. Uranüs her türlü iş, proje, plan ve fikirle ilgüenir. Onların eyleme dönüşmesine o izin verir. Siz bu tarihlerde evlenmek üzere atım atabilirsiniz. Bu tarih sizin sürprizlerle dolu bir evlilik yaşama şansınızı artıracak. 21 Aralık’ta burcunuzda gerçekleşecek ay tutulması da uzun zamandır nişanlı kalan veya evlilik hazırlığı yapan İkizler burcu kadmı ve erkeği için altın değerinde bir fırsat niteliğinde. Gelinliğiniz veya yatak odanız hediye edilirse şaşırmayın. Siz sadece hazır olun. Her an imza atabilirsiniz ya da rüzgar ters yöne eserse ilişkiyi bitirip huzuru bulabilirsiniz. Ne ekerseniz onu biçeceksiniz unutmayın!

PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git