Koç Burcu Kadını

Koç kadını cesur, enerjik, tatlı vecazibeli hemde özel bir çekiciliğe sahiptir. Hem özel yaşamında hemde iş yaşamında ihtiraslıdır, bu özelliği sayesinde hangi sektörde çalışırsa çalışsın yükselmeyi hedeflemiştir. tüm Koç kadınları çalışma hayatlarında başarılı olmayı istediğinden sadece para kazanmak yada oyalanmak için çalışmaz, işinde yükselmelidir. Mutlaka amacına da ulaşır. Çalışma hayatının içinde mevki sahibi kadınlara dikkat edildiğinde Koç kadını olduğunu anlamak zor değildir.

Yalnız sadece iş yaşamındaki başarısı değildir onun özelliği aynı zamanda çok zeki hemde çok neşelidir, eğlenmeyi bilir, hoş esprileri ile kendisi eğlendiği gibi çevresindekileri de eğlendirmeyi bilir. Dostları ve arkadaşlarına çok önem verir, her sorunlarıyla ilgilenir, çok da cömerttir.

Çok merhametlidir koç kadını, çevresinde zor durumda olanları görmeye dayanamaz ve yardım edebilmek için elinden geleni yapar. Giyim kuşama düşkündür, modayı da takip eder. Çevresinde hayranlık uyandırmaya bayılır, flört etmek hoşuna gider yalnız son derece sadıktır. Eğer onu etkileyen bir erkek varsa sadakat konusunda emin olmalıdır.

kockadiniElbette koç kadınının da olumsuz özellikleri vardır. Gereksiz endişelere kapılır, hatta kimseye belli etmese de kendinden, çekiciliğinden şüphe ettiği de olur. Dışarı çıkacağı zaman özenle bezenle makyaj yapıp hazırlanmış olsa da çekici olmadığını düşünerek üzülebilir. Bunun sebebi de içindeki en iyi olma arzusudur. Güzel görünmek için fazla para harcaması kaçınılmazdır.

Aşk Zamanı

Koç insanı her konuda olduğu gibi aşkta da hırslıdır, hayatı boyunca bir kez evlenir ve her soruna rağmen evliliğini korur. Çevrenizde genel olarak bekar bir koç kadınına rastlanmaz, evliliklerini de özenle planlayabilirler, bu yüzden koç insanının evliliğinde soruna pek rastlanmaz. Bazı koç kadınları aşk evliliği yapıyor olsa da bazıları bir erkekte mevki, para yada şöhretten etkilenir. İlişkilerinde çok sadıktırlar kolay kolay vazgeçmez. Genelde kendisinden üstün özellik gördükleri erkeklere aşık olurlar. İhaneti asla affetmezler, belki tüm kadınlar ihanete uğradığında incinir ama koç kadını çok büyük suç olarak algılar.

Koç Burcu Kadınına Aşık Bir Erkek İçin Notlar…

Sizi zorlu bir yolun beklediğini bilmelisiniz. Koç kadınını etkileyebilmek için beklentilerini öğrenmelisiniz ki orjinal ve yaratıcı fikirler üretebilesiniz. Bu arada kendi duygularınızı gözden geçirmeyi de ihmal etmemelisiniz.

Koç kadını cesur, atak, kendinden emin ve kıskançtır. İlişkilerinde sürekli sorgular, hesap sorar tavrı da şaşırtmamalı sizi ayrıca yumuşakbaşlı olmasını da bekleyemezsiniz. Bir koç kadınını kendinden emin ve güvenilir bir erkek ancak mutlu edebilir.

Ne Yapmalı?

Sürpriz planlar yapabilirsiniz, sürpriz ve pahalı hediyeler çok hoşuna gider. Öncelikle dürüstlüğe çok önem verir, karşısındaki kişinin cesur, atak ve bonkörlüğünden etkilenir.

Minik İpucu

Koç burcu insanları için cinsellikte heyecan olmalı. Birlikte olduğunuz ilk gecenin heyecanını unutmazlar, yeniden yaşayabilirler. Belki giysilerinizi çıkarma işini sevgilinize bırakabilirsiniz.

Güzelliğiniz için İpucu

Koç kadınlarının cildi hassas olur, sosyal yaşantınız düşünüldüğünde makyaja özel önem vermelisiniz. Gözaltı morlukları için, ten renginizden bir ton açık kapatıcıyı göz etrafına damla damla sürüp parmak uçlarınızla yayabilirsiniz. Göz pınarında başlayarak göz altına doğru sürülürse daha kalıcı olacaktır.

Koç Kadınına Alabileceğiniz Hediyeler

Lunaparka götürebilirsiniz onu, eğlencenin tadını çıkaracağından emin olabilirsiniz. Koç kadını kendini sıkmayacak eğlenceyi ister, eve döndüğünüzde ise ne kadar tutkulu olduğuna şaşırabilirsiniz. Parfüm almak isteyebilirsiniz belki yalnız modern ürün seçmeye özen göstermelisiniz. Baharatlı ve çılgın kokular etkileyici olabilir. Romantik olduğunu düşünmeyin. Siz onun duygularıyla hareket ediyor oluşundan etkilenip aşık oldunuz. Değişikliğe ve yeniliklere açıktır.

PAYLAŞ
Koç Burcu Kadını Konusuna 22 Yorum Yapıldı
 1. ayse dedi ki:

  Bir koc kadini yim. 10 yıl boyunca bir boğa yi sevdim. Ama inadim, yaşam tuttum yüzünde ona kavuşmadi m ve ilk defa beni sevdiğini söylemeye cesaret eden tek ve ilk ti fakat bir yerden sonra pes edip evlendi.ve ben bunu değil bir suç hakaret olarak bile algılandim. .. uzmanların araştırmalarına minnettarim.

 2. nuray dedi ki:

  kerem bence sen yaniliyorsun ben azerbaycandan bende koc kadiniyim amma sevgimde hayatimda ne fedakarliklar verdim bilemmesin

 3. Betül Nur dedi ki:

  hangi burç olursa olsun arkadaslar, bir kadının erkeğinden istediği seyler güvence, sevgi, saygı, beğenilmek, dürüstlülük ve ilgidir! bunları hangi bayana gösterirseniz gösterin, gösterdiğinizin iki katını alacaksınız. Lakin cok tuhaf bende koç burcuyum ve esim ikizler, yorumları okudum ve yazanların hepsi koç ve ikizler karışımı. ikizler erkeği aslında cok sempatik, cana yakın, insanlara kendini carcabuk sevdiren, kin tutmayan, çabuk parlayıp, çabuk susan,Zeki ve iyimser kisilikler yanlız bir aile ortaminda bencil, egoist, yalancı ve tembeldirler, aslında bunlar koç kadının tam zittidir. oyüzden ikizlerden uzak durun onlardan size sadece cok iyi bir arkadas olabilir, ama sorumluluk bilen bir es degil!

 4. zeynep dedi ki:

  bana bunları yaşatın biri olsa bi dk bile düşünmem …yolun açık olsun der giderim…

 5. ahmet dedi ki:

  bence bırak gitsin:P

 6. baki karabulut dedi ki:

  iyi günler… öncelikle bu guzel site için veridğiniz emekler için yürekten kutlarım sızleri.
  benim çkıktığım kız koç burcu ve bende oğlak burcuyum. yaklaşık 5 senedir çıkıoruz. benim hayatımda ilk çıktığım ve ilk aşık olduğum kızdır bende onun için öyleyim. ben 23 yaşında kız arkadaşım 21 yaşında. bunları yazamamdaki amaç yazacaklarımla ilgili yorum yapmanızda size kolaylık olsun diyedir. harika giden bir ilişkimiz olmasına rağmen son 2 haftadır çok fazla kavga etmeye ve küs olmaya başladık bu durumu bir türlü anlayamıyorum. benim kendisini çok sıktığını ve üzdüğünü ima edip duruyor ve soğuduğunu yineleyi duruor. oysaki kendisi staj yapıor ve 12 saat çalışıor. bu 12 saat içerisnde hiç müsait olmuor bende bu şikayetimi dile getirirıorum buda sürekli tartışmamıza neden oluor. ama bir insan 12 saat boyunca müsait olamıorsa ve iş bittikten sonra da gece 3 e kadar arkadaşlarıyla oyun oyanaıpta benimle 20 dk konuşunca uykum var uyumam gerekior derse ben bu durumu nasıl anlyış gösterebilirim bilmiorum. kafayı yemek üzereyim… kendisi antalyada ben ise istanbuldayım 1 aydır göremiorum… lakin zaten 3 yıldır okulu olduğundan ancak aydan aya görüşebilioruz. lütfennnn bana birakıl bir fikir verinnn ne yapmam gerektiği konusunda… o kadar çok seviorum ki ondan ayrılmaya asla yüreğim el vermior. teşekkürler..

 7. aSmin dedi ki:

  erkek arkadasım da koc burcu bende ikimzde asırı kıskancız özelliklede ben ve bu yüzden kavgalarmz cok oluo 3 senedr birlkteiz ama kıskanclıgmı bi trlü yenemiorum :((

 8. Kerem dedi ki:

  Koç kadınları çok kalın kafalılar.bir atom parçasını dize gerirebilirsibiz ama bu canavr koçları getiremezsinzz..fedakar değiller çok benciller kalın kafalı oldukları gibi kecidirler.sevgi adına hiçbir fedakarlık göstermezler.gostrsler bile bir yere kadar…asla sunu unutmayın hoşlandığınız bir bayan yada erkgi araştırmadan birlikte olmayın aslaaaa..kova erkeği…

 9. havva nisan dedi ki:

  bende koç kadınıyım ama eşim terazi çok zıttız birbirimize ama 7 senedir evliyiz bişekilde gidiyo hayat akıyo isteklerimiz ve fikirlerimiz ayrı olmasın ragmen kadınm benm hakkım yok konuşmaya mecbur onun istediigi olacak ve oluyorda neyse umarım birgün aynı şeyleri sevmeye başlarız ve çakışmayız konularda…..

 10. nehir gönülaçar dedi ki:

  eşim askere gitti hayatımız nasl değişcek

 11. ebru dedi ki:

  ikizler erkeginden kesinlikle uzak durun.!!!
  çok üzülürsünüz:(

 12. hasan hüseyin dedi ki:

  selda:)) sen almanyada yaşıyorsan eger ,,,, hiç bir şey yapma,,,

 13. sevda dedi ki:

  sürperya valla sevgilim bunları görmeli

 14. selda dedi ki:

  arkadaşlar bende aynı durumdayım.. 🙁 koç burcu erkeğindn ayrıldım şimdide bir ikizler erkeği beni kendine çekiyoor.. napmalıyııım ??? :SSS

 15. yesim dedi ki:

  hayati cok seviyorum hayatin her yerinde olmak istiyorum ama nedense banada hep ikizler denk geliyor ve beni deyistirme cabasina giriyorlar ve hüsran terk ediyorum arkadaslar ben yavas yavas ikizlerden baska erkek yokmu diye düsünmeye basladim

 16. nilüfer dedi ki:

  merve senle aynı kaderi paylaşıyoruz.Ben de koç borcuyum ve sevgilim kova burcu..gerçi biz ayrı değiliz…ama sonumuz ne olur bilmem…

 17. merve dedi ki:

  bende koc burcuyum ama arkadaşım kova pek uyumlu degiliz yani öyle söylüyolar şuan ayrıyız ama hala ikimizde birbrimizi çok seviyoruz

 18. elif dedi ki:

  ben de bir koç kadınıyım.ikizler burcu erkekleri çekiyor beni hep.ikizlerden uzak durmak istedikçe yine aynı durum.şuanda da bir ikizlerle karşı karşıyayım.sıkıldım bu durumdan :S

 19. serap dedi ki:

  ben koc kadiniyim [ama surekli terkediliyorum.)ozellikle ikizler burcuna her seferinde asik oluyorum ama belli bir sure sonra terkediliyorum.

 20. pınar dedi ki:

  ben koç arkdaşım ise aslan nasıl uyum olur ilişki hayatında

 21. gülnur dedi ki:

  bn koç burcuyum aşk hayıtm nasıl olacak biri olcak mı hayatımda ve iş hayatım olack mı

 22. bircan yatkın dedi ki:

  sevgilimin ikizler burcu benim koç, hayatımız nasıl olacak ilişkimiz düzelecekmi nasıl olacak

Sayfa başına git