Ampulle Bir Bakım Uygulama

Uygulamanın En İyi Şekli
• Saçlarınızı korumak için bîr bant koyun.Tam kullanacağınız zaman, ampulü te­miz bir kaba kırın.
• Ellerinizi yıkayın. Parmak uçlarınızı bu sıvıya batınn
• Aşağıdaki noktalara piano çalar gibi ha­fif hareketler uygulayın, alına, kaş­ların başlangıcı ve alının ortasından, saç diplerine kadar.
– alt ve üst göz kapaklarına, yalnız bunu engelliyecek bir durum olmadığı takdirde, yapın. Bu konuda, kullanım- tavsiyelerini dikkatle okuyun ve üreticiler tarafından ve­rilen bilgilere gereken Özeni gösterin. Ger­çekten bunlar hangi maddelerin kimler üzerinde ne etki yaptıklarını daha iyi bilir­ler.
– yanaklar, burunun başladığı yerden, gö­zün dış köşelerine kadar, şakaklara uzayıp alt çeneye kadar İner.
– burun: birleşme yerinin üzerine. Burası çok göze batar ve genellikle unutulur. Bu­rada ince kılcal damarlar yer alır.
– çene, dudakların altında her köşesi. Bu hareketler daima aşağıdan yukarıya doğru yapılmalıdır.
– çene altı: hiç unutulmamalıdır. Bu bölge için, sıvıyı işaret ve orta parmaklarının sırt tarafına sürün ve ikisini art arda hareket et­tirin.
– boyun: bütün yüzeyinde. Bu sefer yuka­rıdan aşağıya doğru göğüslerin çıkım yerine kadar yayın, göğüsler sanıldığındandaha çok hırpalanırlar ve yaşlı bir görünüm verir­ler. Her uygulamaya sıvı parmaklara yapışa­na kadar devam edilmelidir. Uygulama sonunda ampulün tamamen kullanılmış olmasına özen gösterin.
Not:
Ampulle yapılan bakımlar özellikle bir hastalıktan sonra, uzun süre evde kapalı k vasiniz ve yüzünüzün donuklaştığını gorauöiinüz her zaman tavsiye edilir. Bunlar aynı zamanda derinizin sorunları­nın çözümünde de iyi bir kür olarak uygu­lanır.
ampulü temiz bir kaba

PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git