Aşık Erkek Ne Yapar

Yeni ve çok güzel duygulara sahipsiniz. Aşk mı acaba diyorsunuz. Onu düşünmekten, sürekli onu görme isteğinden kendinizi alamıyorsunuz. Sesini duymak için fırsat yaratıp telefona sarılıyorsunuz… Evet bunun adı aşk. Peki o da size aşık mı? Aşık olduğunu anlayabilirsiniz. Tıpkı size olanlar ona da olur. Aşık değilse nasıl davranır? Türden soruların cevabını bu yazımızda bulabilirsiniz.

– Bağlıysa..

Size bir kaç gün önceden randevu veriyorsa, içinden gelerek sizi görmek istiyordur,

ask1Arkadaşları onunla sürekli tartışma çabasında olsalar da o aldırmaz, aklında sadece siz varsınızdır. Dostları, arkadaşları onun betona çarpmış gibi görünmesinden şikayetçidirler.

Sizi görebilmek, sizinle vakit geçirebilmek için kendisine vakit ayırmanızı ister. İş yerinizden izin almanızı da ister.

Yaşadığı ilişkiden mutludur. Öyle ki, ailesi ve yakın çevresi onu, daha önce bu kadar mutlu görmediklerini söylerler.

Sizinle birlikte olmak için yaptığı bir programı iptal etmesi gerektiğinde üzülür, kendini kötü hisseder. Nereye giderse gitsin mahçup ifadeyle mutlaka sizi arar, doğru söylediğini bilmenizi ister.

Sizin mutlu olduğunuzu bilmek için her an gülümsediğinizi görmek ister.

Sizin de uygun olduğunuz her an her dakika sizi görmek ister.

– Bağlı değilse..

Sizi sık aralıklarla aramaz, hatta on gün ya da onbeş gün aramadığı zamanlar olur. Bir süre sonra aniden telefon edebilir.

Randevularında önceliği hep erkek arkadaşlarına verir.

Tatil planlarına kesinlikle sizi dahil etmez.

Sürekli önceki kız arkadaşından bahseder.

Güzel bir akşam yemeği planladınız ya da birlikte birşeyler yapıp vakit geçirmek istediniz. O, akşamki programı iptal eder, aradığınızda ulaşamazsınız. Ertesi gün aradığında ise mazereti hazırdır.

Sizinle dışarıda bir yerlerde yemek ya da birşeyler içmek için görüşmek istemez. Para harcamadığı gibi sizden ödünç para da ister.

Haftasonu için akşam program yaparsınız, siz hazır olduğunuzu hissettirseniz dahi o hazır değildir.

PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git