Bellona Yatak Odası

Sevgili takipçilerimiz, şu bir gerçek ki ömrümüzün en az yarısı yatak odamızda geçiyor ve yaşadığımız mekanların gönlümüze göre, şık, estetik ve zevkimize göre dekore edilmiş olması ruh sağlığımıza varana dek etkiliyor bizi. Evimizi sevmezsek inanın bu olumsuzluk hayatımızın her alanına yansıyor. Eskiden insanlar başımı sokacak kutu gibi bir evim olsun da gerisi hiç önemli değil, anlayışına sahipti.Oysa yaşadığımız bu çağda insanlar evlerinde dekorasyona çok önem veriyor artık. Herkesin ve her şeyin birbirine benzediği bu çağda insanlar fark yaratmak, farklı olmak istiyor. www.kadinlarsitesi.com olarak bu sayfamızda Türkiye’de öncü markalardan biri olan Bellona mobilya’nın yatak odası modellerini derledik. Ayrıca Bellona Yatak Odası fiyatlarını da verdik ki diğer markalarla karşılaştırma yapabilesiniz.

bellona yatak odası

bellona yatak odası

Bellona Zen Yatak Odasi Takımı Fiyatı : 4000 $

Dikkat ederseniz duvar ile yatak ve yorganın renklerinin uyumlu olması yatak odasına ayrı bir güzellik katmış. Aynı şekilde halı da aynı renk tonlarında. Bu yüzden yatak odası alacağınız zaman bu renk uyumuna mutlaka dikkat etmeniz gerekiyor.

yeni trend bellona yatak odası

yeni trend bellona yatak odası

Bellona Lifos Yatak Odası Fiyatı:2000$

Kırmızı ile siyahın birleşimi beni her zaman çekmiştir. Bilmem siz ne düşünürsünüz.

bellona yeni trend yatak odaları

bellona yeni trend yatak odaları

Life Yatak Odası Takımı Fiyatı: 1300$

Evinde beyaz tonların ağırlıkta olmasını isteyen kişiler için çok ideal bir yatak odası modeli.

2011 yatak odası

2011 yatak odası

Crea Yatak Odası Takımı Fiyatı:

2011 bellona yatak odası

2011 bellona yatak odası

Atlas Yatak Odası Takımı Fiyatı: 1400$

Sizler için daha önceden en çok beğendiğim yatak odası modellerini eklemiştim. Bu modellere baktıktan sonra şu modellerimize de bakmanızı tavsiye ediyorum. Yatak odası modelleri. Aşağıdaki yorum kutusuna yorumunuzu bekliyorum.

PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git