Burundaki Siyah Noktalar Pratik Bir Şekilde Nasıl Çıkar!

Açık cilt, herkes, özellikle de kadınlar için bir hedeftir. Görünen o ki siyah başlıkların sık görülmesi bu hedefe ulaşmada en büyük engeldir. Yüzde sıkça görülen bu çarpmalar aslında aşırı yağ veya tıkanmış gözeneklerden kaynaklanmaktadır.

Bu gözenekler veya sebase bezler fazla miktarda yağ ürettiklerinde gözenekler genişler ve kalınlaşır. Ardından, petrol girer ve kademeli olarak sertleşerek siyah uçların ortaya çıkmasına yol açar.

Gözeneklerimizdeki yağ üretimi, menopoz, menstruasyon, gebelik ya da kızarmış gıdaları sıklıkla tüketirken genç yaşlarda hormonal dengesizlik nedeniyle artar.

Düşük yağlı kozmetik ürünlerin yanı sıra onları etkili bir şekilde yok edecek doğal ilaçları kullanmaya başarsanız, siyah noktaların yok edilmesi daha kolay olacaktır.

Aşağıdaki tarifler, burun veya diğer yüz kısımlarının etrafındaki beyaz kafa ve siyah uçları tamamen doğal bir şekilde nasıl kaldıracağınız konusunda önemli ipuçları sağlayacaktır ve sonuçlardan memnuniyet duyacaksınız!

  1. Adım :

Bir parça diş macununu çay tabağına koyun, üzerine bir çimdik tuz ekleyip karıştırın. Ardından diş fırçası ile 2 dakika boyunca burnunuza uygulayın 10 dakika bekletin sonra yüzünüzü yıkayın.

  2. Adım:

Bir yemek kaşığı kil ile biraz yoğurdu karıştırın. Kıvamlı bir macun elde ettikten sonra burnunuza masaj yaparak sürük ve ardından 10 dakika bekleyin yüzünüzü yıkayın farkı ilk kullanımdan itibaren fark edeceksiniz.

PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git