4 Çocuk Annesi İltifatlardan Sıkıldı ve Gerçeği Gösterdi

4 çocuk annesi olarak, her gün ne kadar fit bir vücudu olduğunu düşünenlerden iltifat alan genç anne, bu durumdan sıkıldı ve aslında öyle olmadığını, sosyal paylaşım sitesindeki hesabında paylaştığı bir fotoğrafla itiraf etti.

4 çocuk annesi Kimberly Henderson, düzgün bir vücuda sahip olması ile ilgili iltifatlar alıyordu. Bir müzisyen olarak da Whitney Houston’a ait “How Will I Know” adlı şarkıyı ninni olarak cover’layıp, online şöhrete kavuştu.

Kimberly Henderson gerçeği açıkladı

Handerson’un 4 çocuğu var ve her gün düzenli olarak spor yapıyor. Ancak buna rağmen sarkmış bir göbeğe ve hamilelik dönemlerinden kalma çatlaklara sahip olan bir kadın. Photoshop ile gizlenmiş gerçeklerin arkasına saklanmaktansa, açık açık kusurlarını gözler önüne sermekten çekinmeyen genç, müzisyen anne, karnını gösterdiği bir fotoğrafını paylaştı.

Genç anneden samimi itiraf

Her sabah 4 gülen suratla uyanmanın, sarkmış bir karna ve çatlaklara değdiğini tekrar hatırladığını belirten Kimberly Henderson, anne olmanın kendisi için six-pack sahibi olmaktan çok daha önemli olduğunu vurguluyor.

4 çocuk annesi Kimberly Henderson

Güçlü kadınların basının gerçek olmayan kadın figürüne karşı duruş almalarını ve güzellik standartlarını yeniden belirlediklerini de sözlerine ekleyen Kimberly Henderson, bunu görmenin çok güzel olduğunu söylüyor.

Kimberly Henderson karnının fotoğrafını paylaştı

İşte Kimberly Henderson’ın Facebook’ta payaştığı selfiesi…

Kimberly Henderson'ın facebook'ta paylaştığı fotoğraf

PAYLAŞ
4 Çocuk Annesi İltifatlardan Sıkıldı ve Gerçeği Gösterdi Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. songül dedi ki:

    aykırı olmak da aykırı bir durmdur.helal kadına

Sayfa başına git