Teniniz Gri, Bulanık ve Matsa

Endişelisiniz, aynaya bakıyorsunuz ve bu moralinizi düzeltmiyor. Niçin bu dönükten, bu sivilceler, bu çürükler? Yüzünüzün gri rengi, tembel bir bağırsağın, görevini tamamlayan ve derinin nazik hücre mekanizmasını bozan organik artıkları toplayan öd dolu kabarcıkların belirtisidir.
Bütün bu belirtiler, sizin genel bir tedaviye ihtiyacınız olduğum düşündürüyor.
Ama ilaçları almaya başlamadan önce, beslenmenizi düzenlemeye çalışın.
Sağlıklı bir rejim uygulayın.
-Haşlanmış veya buharda pişirilmiş sebze
-Izgara et
• Meyve miktarını artırın (bunları Özen le yıkamayı unutmayın).
• Bir hafta boyunca, yalnızca sebze re­jimi uygulayabilirsiniz. Limon ilave edilmiş ravent suyu veya limon karıştırılmış ravent kompostosu kürü yapın.
Uygulanması Gereken Güzellik Bakımları
Derinizi kesinlikle temizlemelisiniz.
• Bitkisel kökenli maddeler seçin: ba­kım kreminiz laktik maya veya kan te­mizleyici özellikleri olan ebegümeciden oluşmalıdır.
• Hoş kokulu bîr tedavi şeklini tercih edin. Kompres veya püskürtme şeklinde veya hoş kokulu saf ya da karışık parfümler ve yağlar kullanın. Karbonik gazlı bir püskürtücü veya size daha ucuz gelecek, lavobalar için olan yüksek basınçlı duşları kullanmaktan kaçının.
• Öbür yandan, haftada bir kez dü­zenli olarak, ölü hücreleri ve artıkları ayıklayan bira mayalı bir maske uygulayın.
• Makyajınız için yüzünüze sağlıklı görünüm veren fondötenlerden birini kul­lanın. Bu, size parlaklık kazandıracaktır.
Not:
Bu bakımlar size bugünden yarına parlayan bir görünüm kazandırmaya­caktır kuşkusuz, sabırlı olmalısınız. Son günlerdeki yaşam tarzınızı da kontrol edin: Çok mu misafir ağırladınız, geç mi yattınız, her zamankinden çok .mu iç­tiniz, bütün bunlar derinizin görünü­münü değiştirmeye yardımcı olacaktır.
Teniniz Gri, Bulanık ve Matsa

PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git