Dünyanın En Küçük Prematüre Bebeğiydi Büyüdü… İşte Şimdiki Hali

Dünyanın En Küçük Prematüre Bebeğiydi Büyüdü… İşte Şimdiki Hali

Annesinin doktorlara bebeğinin dünyaya geldiğinde 24 haftalık olduğu yalanını söylemesi Amilia’nın hayatını kurtaran şey oldu ve yaşama tutundu….

Amillia Taylor isimli bebek dünyaya gelen ve yaşamayı başaran en küçük prematüre bebek oldu dünyaya geldiğinde 284 gr olarak gözlerini açmıştı ve dünyada haber manşetlerine taşınmıştı. Peki ama bu en küçük prematüre bebek şimdi nasıl ve ne durumda ?

almillanın şimdiki hali
Anne rahmine düşmesi ile dünyaya gelmesi arasında 21 hafta 6 gün vardı dünyaya geldiğinde ise sadece 284 grdı, derisi zar gibi incecikti, doktorların yaşatma çabası sonuç verdi ve bebek Amillia yaşama tutundu ve dünyanın o en küçük prematüre bebeği şimdilerde büyüdü..

prematüre bebek

Daily Mail’in de yapılan habere göre, Amilia’nın hayatını, annesinin doktorlara bebeğin dünyay geldiğinde 24 haftalık olduğu yalanını söylemesiydi.
Bebeğin 24 haftalık olduğuna, kürtaj olma durumunun geçtiğine inanan doktorlar, erken doğum olduktan sonra bebeği kurtarmak için ellerinden geleni yapmak zorunda kaldılar ve başka bir alternatifte yoktu…
Doğum gerçekleştikten sonra bir ay sonra, bebeğin gerçek yaşını anlayabilen doktorlar, Amillia’nın kurtulmasının ve yaşamasının bir şans olduğunu söyleyen doktorlar,

amillia

Sonya ise de ‘Bebeğime ilk baktığım andan itibaren kurtulacağını biliyordum’ diyor.

teni zar gibiydi

Amillia hayata döndürdükten sonra tedavisi uzun bir süreç alıyor ve hastaneden çıkmayı dört ay sonra başarıyorlar…
prematüre bebek
Amilia ise şu anda hiç bir fiziksel sorunu olmadan hayatına sağlıklı bir şekilde devam ediyor.

prematüre bebeğin ailesi ve doktorları
Ve Mutlu Son..

PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git