Duvar Kâğıtları Hakkında Merak Ettiğiniz Her şey

Duvar Kâğıtları Hakkında Merak Ettiğiniz Her şey

  • Duvar kâğıtlarımızın temizliğini nasıl yapmalıyız?

 

ithal duvar kağıtları

Duvar kâğıtlarınızın sadece tozunu almak için bir temizlik yapmak istiyorsanız sadece su ile nemlendirilmiş bir bezle silmeniz kâfidir.

  • Duvar kâğıtlarımızda çıkmayan lekeler oluştu ne yapmamız gerekiyor?

 

duvar kağıtları modelleri

Nemli bezlerle silmenize ve kurulamanıza rağmen duvar kâğıtlarınızdaki lekeler çıkmıyorsa, bir kaba koyacağınız aynı orandaki su ve alkol ile silmeniz mevcut lekelerden duvar kâğıtlarınızı kurtaracaktır.

  • Duvar kâğıtlarımda yırtıklar oluştu ne yapmam lazım?

ev duvar kağıdı

Duvar kâğıtlarınızda oluşabilecek yırtık gibi hasarlar için, kolayca sökülebilen ithal duvar kâğıtlarınızı, yerinden sökebilir ve sağlam duvar kâğıdınızı içiniz rahat bir şekilde değiştirebilirsiniz.

  • Duvarlarım saten boya kaplı duvar kâğıdı ile kaplatmamın sakıncası var mı?

 

Duvarlarınız saten boya ile kaplıysa, duvar kâğıdı döşetebilirsiniz ancak saten boya yapacağınız duvar kâğıdı duvarlarınızın hava almasını engelleyecektir. Bu yüzden önce saten boyanızın üstündeki örtücü tabakayı zımparalayın.

  •  Duvarlarımda plastik boya var, plastik boya üzerine duvar kâğıdı döşetebilir miyim?

Eğer plastik boyanız eski sistemlerdeki plastik boyalardan ise duvar kâğıtlarını duvarlarınız pek tutmayacaktır. Bu yüzden önce duvarlarınızdan önce plastik boyanızı kazıtın ve yerine duvar kâğıtlarını tutucu bir boya ile boyatın ve üzerine duvar kâğıtlarınızı yapıştırın.

PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git