Erkeklerin Nefret Ettiği Kadın Tipleri

Erkeklerin Nefret Ettiği Kadın Tipleri

Erkek arkadaşınızın ya da kocanızın her geçen gün sizden biraz daha uzaklaştığını fark ediyorsanız önce kendiniz de bir sorun olup olmadığını düşünün. Belki de bilmeden yaptığınız bazı hareketler onu sizden uzaklaştırıyor olabilir. Bu yüzden önce kendinizi biraz denetleyin. Kendiniz de hakikaten bir kusur bulamadınız mı? O zaman miadı dolmuştur onun bırakın gitsin yoluna. Yenisine sağlık…

Cinselliği silah olarak kullanan kadınlar

Kendi üstünlüğünüzü korumak için cinselliği silah olarak kullanmayın, unutmayın sevgilinizin ya da kocanızın cinselliği yaşayabileceği tek kadın siz değilsiniz. Hatta alternatiflerin sayısı çok fazla, zorla başkalarının eline atmanın anlamı yok.

Dır dır eden kadınlar

Cümlelerinizin sonuna nokta koyarak arada susmayı bilin. Hem siz dinlenmiş olursunuz hem kocanız ya da sevgiliniz ne dediğinizi idrak etmesi için zamanı olur. Zira siz otomatiğe bağlamış halde ardı ardına hiç susmadan dır dır konuşurken kocanız sessiz sesiz duruyorsa sakın sizi haklı bulduğu için ses çıkarmıyor sanmayın. Beyni uyuştuğu için artık tepki vermiyor. Kendine geldiği an ilk işi gitmek olacaktır. İkinci bir olasılık da fazla sözün hükmü olmadığı gibi sürekli konuştuğunuz için artık sizi kaile almıyor ve hiç tepki vermiyor olabilir.

Alışveriş delisi kadınlar

Elinden tutulup, zorla o dükkân senin bu mağaza benim, karış karış dolaştırılan erkeklerin surat ifadelerine hiç dikkat ettiniz mi? Hiç birinin mutluluktan yüzünde güller açmıyor değil mi?

Durmadan ağlayan kadınlar

Duygusal kadını her erkek sever ancak olur olmaz her şeye ağlayan kadınlarda, gözyaşıyla her istediğini yaptırabileceğini düşünen kadınlardan pek hoşlandıkları söylenemez.

Annen dedi ki diye konuşmaya başlayan kadınlar

Annen bugün bunu dedi, baban bugün bunu dedi, kız kardeşin-ablan-abin bunu dedi diye sürüp giden şikâyet eden, aileyle karşı üç gösterilen bulunan, ya ailen ya ben gibi şartlar ortaya sunamaya kalkan kadın tipleri.

Kadınlar arası dedikoduları anlatan kadınlar

Hiçbir erkek kadınların arasında konuşulan Ayşe’nin osunu, Fatma’nın busunu emin olun merak etmiyor, ilgisini çekmiyor.

Epilasyon ihmal eden kadınlar

Hiçbir erkek kendinden daha kıllı, tüylü bir kadını inanın seksi bulmaz.

PAYLAŞ
Erkeklerin Nefret Ettiği Kadın Tipleri Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. mila kara dedi ki:

    7 de 7 hepsini de yapıyorum malesef ):

Sayfa başına git