Erkeklerin Vefasızlığı Kanıtlandı!

Başlığı okuyunca erkek ziyaretçilerimizi belki biraz kızdıracak bir araştırmayı paylaşmak istiyoruz. Sonuçta hiç bir erkek vefasız olduğunu kabul etmez ama gerçekler acıdır ne yazık ki… Bunun için belki araştırmalara da gerek yoktur, ülkemizde kadınların yaşadıklarını düşününce araştırma sonuçlarıyla ispatlanmış olması bir nebze erkeklerce kabul edilebilir belki.

Daily Mail’de yayınlanan bir habere göre; ABD’de yapılan bir araştırma ile erkeklerin hasta eşini terk etme olasılığının yedi kat fazla olduğu açıklanıyor.

Sözü edilen araştırmada, beşyüzden fazla evli çiftler arasında kanser ve MS gibi hayati tehdit oluşturan hastalığı olanların durumları değerlendirildi ve hastalık dönemlerinde, hasta olan kadın ise evliliğin bitme olasılığının daha fazla olduğu belirlendi.

terkedilenkadinMs hastalığı olup ta boşananlar arasında yirmiüç çiftin yirmiikisinin kadın hasta olduğu, evliliği biten yirmiüç beyin tümörü hastasından onsekizinin kadın olduğu belirlenen araştırmada, diğer kanser hastalıklarına yakalanmış ve ondört evliliği bitmiş çiftlerde hasta olan tarafın ise onüçünün kadın olduğu tesbit edildi.

Ayrıca; Washington Üniversitesinde yapılan bu araştırma sonucunda ise, erkeğin hasta olduğu evliliklerde sadece yüzde üç boşanma görülürken, kadının hasta olduğu evliliklerde boşanma oranı yüzde yirmibir olarak belirlendi.

Bunların dışında araştırmada, ayrılıkla sonuçlanan ilişkinin sağlık üzerindeki etkisi de belirlendi. Eşinden ayrılmış hastalar daha uzun süre hastanede kalırken, antidepresan kullanımı ve radyoterapi gibi uzun süreli tedavileri tamamlama ihtimali ise daha az olduğu ortaya çıktı.

PAYLAŞ
Erkeklerin Vefasızlığı Kanıtlandı! Konusuna 4 Yorum Yapıldı
 1. nuri küçük dedi ki:

  Ms hastalığı olup ta boşananlar arasında yirmiüç çiftin yirmiikisinin kadın hasta olduğu, evliliği biten yirmiüç beyin tümörü hastasından onsekizinin kadın olduğu belirlenen araştırmada, diğer kanser hastalıklarına yakalanmış ve ondört evliliği bitmiş çiftlerde hasta olan tarafın ise onüçünün kadın olduğu tesbit edildi.

  bu cümle kontrolden çıkmış biri durdursun 😀 😀 ayrıca yapmayın bayanlar yaa o kadarda köü değiliz en azından 5 parmagın 5 ide bir değil örneğin babanızı düşünün birde başkalarının babasını düşünün ama aile ortamını iyi bildğiniz bir başkasını.. şimdi söleyin o kadarda vefasızmıyız hekm iyide bu araştırma amerikada yapılmış türkiyede değilki o zaman gidin afganistanda ve iranda yapın bu araştırmayı o zaman erkekler ölsün diye boykota çıkarsınız be orda kadını isterse gerdek gecesi kapıya koyar kadın bişey diyemez kadını boşasa bile o adam izin vermeden o kadın biriyle ewlenemez ve birliktelik kuramaz kurarsa ölür ama türkiyede ölemi yani her ülkede farklı sonuç gösterir böle safsatalar inanıpta dolduruşa gelmeyin ya ayıptır :D:D

 2. alıye dedi ki:

  kesınlıkle dogru.ben yenı evlıyım esım benı dusunur gıbı davranıyo bazende dusunuyo ama her zman oncelıkle kendısı kendı ıste gı olursa ıyı olmassa kavga butun kadın ve kızlar mutlka calısın maddı gelırınız olsun

 3. ben katılıyorum dedi ki:

  eşim şu an askerde.ben onu bekliyorum.ama bırak geri döneceğim 15 ayı beklemeyi hasta olsam yüzüme bile bakmaz.sürekli beni azarlar ve yüz üstü bırakır.buna eminim.ama ben onu neden bırakmıyorum?bu da başka bir soru.heralde bana kafayı yedirttikten sonra o beni yüz üstü bırakacak.bense arkasından ağlamamayı öğrenmiş olucam galiba.yaşım 21.korkuyorum hayayttan başıma gelecekleri bile bile de yaşıyorum…bırakmak kolaymıdır acaba?KURTARMAK KENDİMİ ÇOK MU ZOR?…

 4. Asya Ender dedi ki:

  Çünkü dünyanın en bencil yaratılmışları insanlar, onların da en bencili erkeklerdir…

Sayfa başına git