Ev Yapımı Saç Maskesi İle Saçlarınız Işıldasın Dökülmesin ve Kepeklenmesin %100 Garantili

Bugün, tarçın ve balla harika bir saç maskesinin tarifi sunacağız ki bu kesinlikle mükemmel sonuçlar verecek.

Yani, temel besin maddeleri açısından yüksek olduğu için, her iki içerik de son derece yararlıdır. Her ikisi de saçın yanı sıra tüm vücut için tıbbi özelliklerinden dolayı popülerdirler.

Bu maske saçları ve kafa derisini nemlendirir, saç dökülmesini ve kepeklenmeyi önler ve hasarlı saç uçlarını tedavi eder.

Görünüşe göre, tarçın kan dolaşımını artırır ve parlaklık ve elastikiyet sağlar. Ayrıca, güçlü bir antioksidan gibi davranır, bu nedenle saçın stres, düşük sıcaklık, ultraviyole ışığı ve benzerleri gibi çok sayıda olumsuz etkiden korunmasını sağlar.

Bu ev yapımı doğal maske, her türlü tüyleri, özellikle kırılgan, donuk ve zayıf saçları işlediği için şaşırtıcıdır.

Dahası, yapmak gerçekten kolay ve basittir. Nasıl hazırlanacağı ise şöyle:

Malzemeler:

  • 1 tatlı kaşığı bal
  • 1 çay kaşığı tarçın
  • Yarım su bardağı zeytinyağı

Talimatlar:

Küçük bir tavada yarım su bardağı zeytinyağı ekleyin ve ısıtın. Çok ısınmadan zeytin yağını tavadan çıkarın ve bir kap içine boşaltın. Ardından, bir tatlı kaşığı bal ve bir çay kaşığı tarçın ekleyin ve iyice karıştırın.

Kullanımı:

Maskenin uygulanmasını kolaylaştırmak için saçları tarakla bölün. Bu karışımı, fırça aplikatörü ile baştan öne başlayarak kafa derisi üzerine uygulayın. Maskeyi 15 dakika beklettikten sonra hafif bir şampuanla yıkayın ve sonunda saç kremi uygulayın.

Bu maskeyi haftada bir kez kullanın ve inanılmaz efektler yaşarsınız. Yani, saç büyümesi hızlanacak, kepek ve saç dökülmesini etkili bir şekilde önleyeceksiniz ve saçlarınız sağlıklı, parlak, elastik ve muhteşem olacak!

PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git