Evinizin Köşelerine Bu Yapraklardan Koyun ve Hamam Böceklerinden Kurtulun! Kesin Sonuç

Hamam böcekleri gezegendeki en dayanıklı ve en kötü böceklerden biridir. Çok sayıda dünya felaketinden kurtuldu ve omnivor olarak biliniyorlar. Evlerimiz hamam böceği istilalarından etkilenir ve kurtulmaları düşündükleri kadar kolay değildir.

Hamam böceği, izlerini sınır bölgelerinin üzerine bırakma alışkanlığına sahiptir ve yiyecek ve su bulmaları budur. Ayrıca, bu diğer hamam böceklerinin de görünmesi için bir rehber.

Işık hızıyla hareket ederler ve onları yok etmeye zorlayan şey budur. Bununla birlikte, bir kez ve hepsinden kurtulmanın kolay bir yolunu sunuyoruz!

En Etkili Hamam böceği Yöntemi

Hamam böceklerini kovmak için en doğal ve ucuz yollardan biri defne yapraklarıdır. Bu basit fakat güçlü ot, hamam böceğini öldürmez, ancak onları iter.

Sırrı, hamam böceği için kabul edilemez kokusu olmasıdır. Kendinizi hamam böceğinden korumak için, defne yapraklarını evin her yerine yerleştirin.

Etkisini artırmak için, varsa bahçenize 10 defne yaprağını, mutfağa da aynı şekilde koyun. Bu, hamam böceğini uzaklaştıracak ve bu sorunla bir daha asla yüzleşmeyeceksin. Yaprakları yiyecek çevresinde de yerleştirebilirsiniz – zehir kullanmak çocuklar için güvenli değildir.

Bahçenizdeki defne yaprakları yalnızca bitkilerinizi ve evinizi korumakla kalmaz, aynı zamanda evcil hayvanlarınızı ve çocuklarınızı korumak için mükemmel.

En iyi etkileri elde etmek için taze yaprakları kullanın, ancak kuru olanları da kullanabilirsiniz. Ayrıca, yaprakları ezip bir toz oluşturabilirsiniz – bu toz çok daha fazla koku içerir ve kesinlikle daha güvenli olacaksınız.

PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git