Göbek Eritmenin Yöntemleri

Göbek Eritmenin Yöntemleri

Mekik çekin

Düzenli olarak günde çekeceğiniz 20 mekik göbeğiniz erimesine faydalı olacaktır. Ancak mekik çekerken dikkat etmeniz gereken nokta yüzünüz tavana bakmalıdır, böylece boynunuza ve ensenize baskı yapmamış olursunuz. Mekik hareketi karın bölgenizdeki kasları zamanla kuvvetlendirir, yağ dokusunu hareketlendirerek göbek yağlarının erimesini sağlar.

Sopalı hareket
Hani tarlalarda korkuluklar olur ya, işte aynı o duruş pozisyonunu alacağınız sopalı hareket göbek eritmede çok faydalı bir adım. Uzun bir sopa veya evlerimizde temizlikte kullandığımız viledanın sapının omuzlarınıza koyun ve kollarınızı sopanın üzerinden geçirin. Ayaklarınızı kapatın ve bu şekilde sağa ve sola doğru günde 150 sayı dönün. Bu sizin göbeğinizi erittiği gibi belinizi de inceltecektir.

Vücudunuzu esnetin

göbek eritme

Sabahları uyandığımız zaman bedenimizi esnetme ihtiyacı duyduğumuzda yaptığımız esneme hareketinin aynısını yapıyoruz. Tek fark esneme hareketini yaparken göbeğimizi biraz yukarı kaldırarak en çok esneyen gerilen bölgenin göbeğimiz olmasını sağlıyoruz. Sırt üstü yatın kollarınızı başınızdan yukarı uzatın ve ellerinizle ayaklarınız arasında kalan bedeninizi olabildiğince esnetin bu arada göbeğinizi havada tutmayı unutmayın.

Yürüyüş yapın

Aynı tempoda kan ter içinde kalmadan günde yarım saat yürüyüş yapın. Dikkat etmeniz gereken nokta ne kadar dik durarak yürürseniz göbeğinizin erimesine o kadar yardımcı olursunuz.

PAYLAŞ
Göbek Eritmenin Yöntemleri Konusuna 5 Yorum Yapıldı
 1. FATMA ADAY dedi ki:

  yok lean nnee gobegıı resmen işkembe mubarek yaw kadını gordum vizyonum degisti sankı gelecegımı gordum bu gunden ıtıbaren bogazımdan kısmam farz oldu yaa aslında oyle kılolu deilim ama elverişliyim ama onun gibi olurum die cok tırsıorum

 2. zeltiq estetik zayıflama dedi ki:

  Zeltiq adı verilen ve yurtdışında uzun süredir kullanılan ancak Türkiye’de uygulamasına yeni geçilen zayıflama yöntemi hakkında bilgi almak isteyen kadınlar bu sıradışı ve kolay kilo verme yöntemine yoğun ilgi gösterdi.

  Sanırım Türkiye’de ilk olarak Onep Estetik Cerrahi Kliniği’ne getirildi bu cihaz.

  Google’dan araştırmak lazım…

 3. ayşe ülker dedi ki:

  bencede ayı degil sanki goril gibi ha ha ha hahhhhh

 4. Zeltiq dedi ki:

  Zeltiq isimle göbek yağı eritme tekniğini duydunuz mu ?

  Duyan var mı ?

 5. sanane dedi ki:

  ayı dan daha şişko

Sayfa başına git