Göğüs Bakımı – Masajı

Biz kadınlar;  vücudumuza da yüzümüze de bakım yapmayı çok önemseriz. Güzel görünmenin sırrı kadının güzel yanlarını ön plana çıkarmayı bilmesinde gizlidir. Hiçbir kadın selülitli bacaklar ve sarkık göğüslerle yaşamayı istemez. Ayrıca vücudun diğer bölgeleri; eller, ayaklar, tırnaklar, boyun hepsi özel bakım ister. Güzel bir vücuda sahip olmak sanıldığı kadar da zor değildir. Bakım için kolay bazı doğal yöntemleri uygulayabilirsiniz. Biz de sizler için göğüs bakımı yöntemlerinden bahsetmek istiyoruz. kadinlarsitesi.com

Göğüslerin gelişimi ve güzelliği için masaj uygulayabileceğiniz bölgeler; göğüs, boyun ve omuzlar.

gogus-bakimiİlk olarak avuç içlerinizi göğsünüzün üzerine koyun ve sağ elinizi saat yönünde, sol elinizide tam ters yönde çevirin, göğüslerinizi ovun.

Boynu için; nefes borusunun üzerine uygulanacak masaj troid bezlerinin çalışmasını ve troid salgınısı etkiler böylece göğüsler gelişir.

Elinize bir havlu alın ve çamaşır sıkar gibi bükün. Bu egzersizi ilk gün yirmi defa, sonraki günlerde onar onar arttırarak sayıyı yüze kadar çıkarın.

Özellikle göğüslerinize yaptığınız masajı sık sık uygulayın. Hatta bu masajı göğüs güzelliği için özel olarak satılan jel ve kremlerde kullanılarak uygulandığında kısa zamanda istediğinz güzel göğüslere kavuşabilirsiniz.

PAYLAŞ
Göğüs Bakımı – Masajı Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. ayşe gizem dertli dedi ki:

    merhaba hanımlar bende aranıza yenı katıldım ve bu konuda kı yazılanları okuyordum. bayanların en büyük sorunlarından bir taneside küçük göğüsler. hepimiz aynı dertle uğrasıyoruz. büyük olanlar küçültmek, küçük olanlar büyültmek için çaba gösterirler hiçbir seyden memnun olmuyoruz. insanoğlu işte. bende arkadaşlarımının söylemesi ile bir ürün araştırmaya başladım etkisini , yan etkilerini , içeriğini araştırıyorum. bu zaman da hiçbir şeye güvenimiz kalmadı.burda da belki bu ürünle ilgili olarak yazılanlar vardır dıye katılmak istedm, bazı kişiler memnun bazıları hiçbir işe yaramadığınız söylüyor ve kafam karıştı. g…. lon…. adlı bir ürün. internette cok yerde gördüm ama bir türlü almaya karar veremedim ve eğer aranızda kullananlar arkadaşlarımız var ise bana yardımcı olurlarsa çok sevinirim.

Sayfa başına git