Plaj Modası

Hangi Vücut Tipine Sahip Kadınlar Bikiniyi Tercih Etmeli

Eğer vücut tipinize uygun model seçerseniz her kadın için en iyi seçim bikinidir. Çünkü kuruma süresi ve kullanım açısından bakıldığında çok daha sağlıklıdır. Hem sağlık açısından farklı ürünleri kişinin keyfine göre tercih etmesi açısından bikini kullanımı çok daha uygundur. Mesela ortalama bir vücut tipine uygun uzun üçgen bir üst ve çok düşük olmayan bel seviyesinde bir bikini altı tercih edilebilir.Bikini desenli ve aksesuarla şıklaştırılmış olabilir. Bunun yanında daha küçük üçgen modeller yada straples bikini üstleri kullanabilirsiniz. Straples bikiniler son yıllarda çok moda. Farklı kesimlerde bikini altları da kullanılabilir. Kişi kendi bacak boyuna ve basen ölçüsüne göre yüksek bacaklı yada düşük belli modeller tercih edebilir. Ortalama vücut tipi için çok fazla kalın kenarı olmayan, çok düşük bacaklı olmayan, çok küçük üçgenlerden oluşmayan yada çok büyük parçalardan oluşmayan modeller göz önünde bulundurulmalıdır.

Hangi Vücut Tipine Sahip Kadınlar Mayoyu Tercih Etmeli
Son yıllarda mayo kullanımına yönelik tercihler ve kullanım alışkanlıkları tamamen değişti. Daha önceki zamanlarda insanlar genelde ben bikini giyemiyorum mayo giymeliyim gibi bir anlayış sergiliyorlardı.  Ama günümüzde öyle değil.Bu anlayış değişti.Son yıllarda plaj giyimi modanın trendi. Tabi yine önemli olan doğru deseni doğru kalıbı ve doğru rengi seçmektir. Mayoyu bikinideki gibi vücut tipine göre sınıflandırmamak lazım. Mesela straples modeller klasik her tipte vücuda sahip kadının kullanımına yönelik ürünlerdir.Eğer kişi iri göğüslüyse ve bununla ilgili rahatsızlık duyuyorsa kare yakalı mayo giymelidir.Boyundan bağlamalı modeller rahatsız edici olabilir.O yüzden omuzdan askılı ve kare mayoyu tercih etmek daha mantıklıdır.Son yıllarda ortaya çıkan trendlerden biri de mayokiniler. Mayokiniler genelde alt ve üst parçayı birbirine bağlayan sistemden oluşur. Mayokini genelde vücuduyla ilgili hiçbir problemi olmayan yani göğüsleri,basenleri çok büyük olmayan bayanlar için daha uygun bir tercihdir.Çünkü genelde kesim ve kullanımı itibariyle mayokini vücudun bütün detaylarını ortaya koyan çıkaran bir üründür.Bel oyuntusunu da ortaya çıkarırı.İşte bu nedenlerden dolayı mayokiniyi vücudu çok düzgün orantılı bayanlar tercih etmelidir.

Sahilde Nasıl Dikkat Çeken Bir Kadın Oluruz?
Kadın için dikkat çekici olmanın yolu sahilde yada başka bir yerde çekici olmanın yolu doğallıktan geçer.Plajda mayo ve bikini seçimimiz esnasında vücut tipine uygun bir modeli,uygun deseni, uygun renkleri seçersek zaten mutlaka bütün dikkatler üzerimizde olur.Bunun yanında uygun pareolar, plaj aksesuarları ve plaj kıyafetleriyle gayet konforlu ve rahat bir ortam yaratırsa kadınlar kendilerine oldukça çekici olurlar. Mayo ve bikini seçimini yaparken de kişi kendi vücudunu çok iyi tanıyor olmalıdır. Uygun modeli, uygun kalıpta seçmek, uygun renkte seçmek kusurlu gördüğümüz yerleri olabildiğince kapatmak, kamufle etmek, beğendiğimiz tarafları ortaya çıkarmak sezonun renklerinde ve trendlerde aksesuarlardan faydalanmak çok destekliyici etkenlerdir.

PAYLAŞ
Plaj Modası Konusuna 3 Yorum Yapıldı
  1. sena dedi ki:

    aynn ya kısa kısa yazar insan 😀

  2. seda dedi ki:

    bence güzel çünkü benim fiziğim süper

  3. elif dedi ki:

    kısa kısa yazsanız yha 🙁

Sayfa başına git