Kadınlar Erkeklerden Ne İster

Değerli ziyaretçilerimiz; Cinsellikte erkekler partnerinin sıcak ve aktif olmasını ister, bunu biliyoruz. Kadının erkeği zevkle uyarması yaşanacak tatlı dakikaları doruklara ulaştırır. Peki sadece erkeğin beklentileri mi vardır… ya kadınlar? Onların seksde erkeğinden beklentileri yok mudur? Elbette vardır. Erkekler; kadınların cinsel ilişkide ne tür beklentileri olduğundan ne kadar haberdardır? Cinsellik vücudun ihtiyacı belki ama mutlaka istekler ve beklentiler doğrultusunda yapılacak hareketlerle çiftleri mutluluğa taşır.

Şimdi sizler için derlediğimiz kadınların hem genel anlamda hemde cinsellik konusunda ki istek ve beklentilerine bir göz atalım, erkekler bunları dikkatle okumalı diyoruz.

kadinlar-ne-isterSeksi zevk alarak yapmalı ve aldığınız zevki hissettirmeli. Çıkardığı seslerle kanıtlamalı. Erkek “seninle büyük zevk alıyorum” gibi kadının hoşuna gidecek sözleri kullanmalı, kadını onore etmeli. Sekste aceleye yer yoktur, zevk almak isterken eziyete dönüşmemeli. Erkek büyülü havayı dağıtmamak için, gözlerini yarı açık halde sekse devam etmeli.

Erkek kadınını arzu ettiğini hissettirmeli, seks ihtiyaç için yapıldığında aynı heyecan oluşmaz.

Kadının regl dönemlerinde son derece sevecen ve şefkatli olmalı, ayrıca erkek dokunuşlarında yumuşak tavır sergilemeli.

Buraya kadar yazdıklarımız, kadınların cinsellikle ilgili beklentileriydi. Ancak konu bilimsel araştırmalarda da ele alınıyor, araştırma sonuçlarına göre kadınların genel isteklerini de sizlerle paylaşmak istiyoruz;

Erkeklere “kadınlar ne ister” diye sorulduğunda çoğunlukla “para” cevabı verilir. Halbuki kadınların isteklerinin parayla hiç ilgisi olmadığı bilimsel çalışmaların sonuçlarıyla ispatlanmıştır.

Küçücük sürprizlerle kadınınızı şaşırtıp sevince boğabilirsiniz.

Beklemediği zamanlarda 1-2 günlük seyahat planları yapabilirsiniz.

Evde kolaylıkla bulabileceği muhtelif yerlerde aşkınızı ifade eden küçük notlar yazabilirsiniz.

Her zaman, tanıdığı en güzel en çekici kadın olduğunu hayranlığınızı söylemeyi unutmayın.

Ara sıra çiçeklerle eve gelip yada iş yerine göndererek mutlu edin, tüm kadınlar böyle sürprizlerle mutlu olur.

Sevdiği kitapları alabilirsiniz yada sevdiği şarkılarla hazırladığınız cd yi dinleterek romantik ortamları oluşturabilirsiniz.

PAYLAŞ
Kadınlar Erkeklerden Ne İster Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. hayallerdeki erkek (yusuf) dedi ki:

    Sessiz çığlıklarını çok uzaklardan duydum ve hayaller ülkesinden sizi ziyaret edebilmek için dünyanıza kadar geldim. Amacım hayllerinizi gerçekleştirebilmek

Sayfa başına git