Küçük Dokunuşlarla Güzelleşin!

Dışarı çıkmanız gerekiyor yalnız fazla vaktiniz yok. Makyaj için de çok zaman ayıramıyorsunuz ama bakımsız görünmeyi de düşünemezsiniz. Öyleyse kadinlarsitesi.com olarak sizlere fazla vaktinizi almayacak ama sizi de solgun görünümden kurtaracak ufak dokunuşlarla çekiciliğinizi ön plana çıkarabilecek önerilerde bulunabiliriz.

Mor Rengin Asaleti!

Gözlerinize mor renk hakim farları metalik ışıltılarla kombineli kullandığınızda mükemmel değişime siz de hayran olacaksınız. Işıltılı kremi, göz kapaklarınıza, yanaklarınız ve dudaklarınıza hefif şekilde uygulayın.

Göz kapaklarınıza mor tonlarındaki farı dağıtarak sürün, bakışlarınızın daha dikkat çekici olması için göz kapaklarınızın iç ve dış kısımlarına aynı rengi uygulayın. Kirpiklerinizi kıvırıp rimel ile belirginleştirin.

cekicigozlerBüyüleyici Bakışlar!

Cildinizde lekeler varsa makyaja ten renginize uygun fondöten ile başlayın. Göz kalemi yerine siyah eyelineri gözlerinize kuyruklu olacak şekilde uygulayın. Göz kapağınızdan şakaklarınıza doğru sürün. Dudaklarınıza kırmızı ruju parmaklarınızın uçlarıyla dağıtarak sürün.

Siyah ve kırmızı yüzünüzde olağanüstü görünüm kazandırır.

Yumuşak Tonlar

Kahverengi göz kalemini pembe göz farı ile tamamlayabilirsiniz. Göz kapaklarınıza pembe tonlarında far uygulayın. Kalemi önce gözlerinizin alt ve üst kısımlarına çekin ve makyaj süngeriyle kalemi hafifçe dağıtın. Yine kahverengi rimelle kirpiklerinizi belirginleştirin.

Çekici Gözler

Makyaj yaparken fazla vaktiniz yoksa her zaman küçük hilelere başvurabilirsiniz. Bazen fondöten, dudak parlatıcısı ve rimel yeterli olabilir.

Lekeli ciltler için öncelikle fondöten uygulanmalı, tabii ten renginize uygun tonda olmalı. Rimeli far fırçasına sürebilirsiniz. Göz kapaklarınızın üzerine ve göz altlarına siyah rimeli far fırçası ile sürüp üzerine dudak parlatıcısını uygulayın, bu sayede doğal görünüm ve parlaklık elde edebilirsiniz. Son olarak şeftali tonlarında ruj sürüp tamamlayın.

Basit ve pratik uygulamalarla makyaj için uzun süreler ayırmanız gerekmiyor, daha kısa sürede hem de daha çekici görünmeniz sihirli dokunuşlarla mümkün olabilir.

PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git