Ne Türde Bir Aşka Kapıldığınızı Biliyor musunuz?

Aşksız yaşanmaz elbette, herkes mutlaka bir şekilde yakalanmıştır aşka, kimileri çok mutlu anlatır, kimileri hüzünlenir, konuşmak hatırlamak dahi istemez. Aşk büyüleyici bir duygudur onun esiri olabilirsiniz, gerçek aşkı bulup ta şanslı olabilirsiniz, ya da yanlış aşka kapılırsınız ve tüm bedeninizin kimyası bozulabilir. Kendinizi programlayabilir misiniz, aşkta sınır koyabilirmisiniz bilmiyoruz ama biz de kadinlarsitesi.com olarak sizlere; kontrollü olmayı, duygularınızı frenlemeyi öğrenmenizi tavsiye ediyoruz, sonuçları istediğiniz gibi olmayabilir.

Hayatınızda hep hatırlanacak ilk aşk;

Size o muhteşem duyguyu tattırdı, ilk kez ona aşık oldunuz, onun hissettirdikleriyle bulutların üzerinde uçtunuz. Hayatınızdaki bu çok önemli tecrübeyi onun sayesinde yaşadınız. İlk aşkınız… Belki üzerinde zaman geçtiğinde düşünüp kızabilirsiniz, hüzünleri hatırladıkça. Aşk; sadece bulutların üzerinde uçurmuyor, hüzünlendiriyor, kimilerini hayata küstürüyor o dönemler için, bunlar sizin yaşamınızdaki çok önemli deneyimlerdir. Bu duygular sizin güçlenmenizi sağlar farkında olamazsınız mutluluğun ve hüznün yoğunluğundan. Her ne şekilde olursa olsun unutulmaz önemli deneyimin kahramanı, dönüp hatırladığınızda bir teşekkür göndermeyi ihmal etmemelisiniz.

Süper aşk, diğer tabirle yıldırım aşk mı yaşıyorsunuz;

ask1Bazen duyarız “yıldırım aşkla tutuldum” derler. Bilemeyiz, öyle diyorlarsa öyledir mutlaka, hem de bir ömür boyu birlikte yaşayanlar vardır aynı aşkla severler birbirlerini. Çapkınlıkta hız tanımayanlar da var tabii ki, onların günlük aşklarına yıldırımlar da dayanamaz üstelik. İşte bu farkı çok iyi analiz etmek gerekiyor. Büyülü sözlere kapılmadan önce kendinize zaman ayırın ve düşünün, gerçekten mi aşık yoksa çapkınlığın aşkı mıdır?

İmkansız, bu nasıl olmuş dediğiniz aşklar;

Sizin de etrafınızda belki çok yakınlarınızda vardır böyle örnekler. Nasıl bir araya gelebilmişler diye içinizden geçirebilirsiniz onlara hissettirmeden, fark ederlerse hiç hoş olmaz çünkü. Son derece saygılı beyefendi olan bir erkek ve son derece rahat kaba denilebilecek bir kadın, yada son derece temiz ve düzenli bir kadın ile son derece dağınık umursamaz bir erkek… elbette bu verdiklerimiz basit örnekler. Daha feci durumlarla da karşılaşabilirsiniz. İşte aşk böyle bir şey, imkansız olanları bir arada tutmaya bir ömür geçirmeye yetebiliyor.

Her şekilde engellenen aşklar;

Bir de bu tür aşklar var, ama vazgeçiremezsiniz… adına aşk deniyor, insanların gözünü kör eden uğruna dünyayı yakabileceğiniz aşk. Yasak olması daha bir caziptir bu türden aşkın, daha çok bağlar insanı, tutkuya dönüşür hem de. İnsanların doğası gereği, yasaklar kaderlerini çizebiliyor ne yazık ki.

Tek taraflı aşk, en kötüsü belki de;

En çok acı veren de aşkın bu şekli midir acaba, yaşayanlara sormalı platonik aşkı. O sizden habersiz, siz hayallere dalıp gidersiniz. Yanından geçseniz fark etmez sizi oysa heyecandan kalbiniz yerinden fırlayacak, her hareketini kendi duygularınıza göre algılarsınız sonrasında koskocaman hayal kırıklıkları. Belki her insanın hayatında böyle, bazen hoş bir edayla hatırlayacağı deneyimi vardır, aman dikkat ikincisi olmasın, izin vermeyin. Aksi takdirde ciddi boyutlarda kendinizi sorgulamanızı gerektirebilir.

PAYLAŞ
Ne Türde Bir Aşka Kapıldığınızı Biliyor musunuz? Konusuna 1 Yorum Yapıldı
 1. Asiyeee dedi ki:

  Ooff offf. Bende asik oldum ama onun beni sevip sevmedigini bilmiyorum iste.
  Ona gidip ben seni seviyorum da diyemem cunku ben bir kizim.::p
  Bazen onun beni sevdigini dusunuyorum ama bunu ondan duymadikca kesin soyleyemem.
  Ne yapmaliyim hellllpppp,please::((((
  Aaa bu arada bu sene 14 e gircem:p
  Ve onunla ayni siniftayiz<3

Sayfa başına git