Saç Boyalarındaki Hidrojen Peroksit ve Kanser: Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Ne yazık ki kanser modern çağın vebası gibi, üstelik günlük hayatta ölümcül etkilerinden kaçmak için mücadele ederken, modern toplum kanserli ürünler, malzemeler ve kimyasal maddelerle dolu. Konuya giriş yapmadan belirtmek isterim ki saç boyalarının içindeki peroksitin bir de içileni var biz de tam olarak içilen hidrojen peroksitten bahsediyoruz. Konu ile daha geniş bilgi almak ve kullanmak için önce mutlaka doktorunuza danışın.

Kozmetik, GDO gıdaları, böcek öldürücüleri, böcek ilacı, florür, herbisit, çamaşır suyu, antibiyotik diş macunu, şampuan ve güneş losyonlarının düzenli kullanımı yoluyla bile bu tehlikeli etkiye maruz kalıyoruz.

Vücudun asidik ortamı kanser gelişiminde mükemmel, çünkü organlar ve kanımız yapay yiyecekler, şeker, hayvansal yağ ve işlenmiş tuzla yüklenmektedir.

Ne yazık ki, çoğu kanser hastası tedavilerinin, radyasyonun ve kemoterapinin olumsuz etkileri nedeniyle beş yıldan kısa bir süre içinde ölürler; çünkü vücuttaki sağlıklı hücreleri de yok eder.

Gerçek çözüm şu şekildedir: Patojenler, (hastalık oluşturan mikroplar) virüsler anaerobiktir, (büyümek için oksijene ihtiyaç duymayan organizma) yani oksijen eksikliği durumunda büyümelerinin arttığını ve bolluğu onları yok etmez. Dahası, kanser hücrelerinin hayatta kalması ve çoğalması glikozun (şeker)  mayalanmasına bağlıdır.

Sadece kanser değil, vücudun alkalileştirilmesi ile diğer birçok rahatsızlık ve hastalık önlenebilir. Hidrojen peroksit, saçların, organların yenilenmesi ve yeni cilt hücreleri gibi sayısız fayda sağlar. İnanması güç ama gerçek! Hidrojen peroksiti toplum olarak kanser yaptığı fikrine kapılmışken, kanseri önlediğini öğrenmek gerçekten insanda şok etkisi yaratıyor.

Sağlığa Faydaları Şunlardır:

  • 5 gün içinde yeni mide duvarı oluşur
  • 30 gün içinde cilt yenilenir ve saçlar güçlenir
  • 45 gün içinde yeni DNA hücre materyali ve karaciğer yenilenmesi
  • 49 gün içinde mesane yenilenmesi
  • 60 gün içinde yeni beyin dokusu ve yeni hücreler
  • 90 gün içinde iskelet yenilenir
  • 120 gün içinde yeni kırmızı kan hücreleri oluşur

Bilim adamları, metastazın yayılması (başka bir yere sıçraması) ile kanser hücrelerini çevreleyen oksijen miktarı arasında karşılıklı bir ilişki olduğunu bulmuşlardır. Bu nedenle, daha fazla oksijen, kanser hücrelerinin yayılımını yavaşlatır.

Hidrojen peroksit, kanser vakalarında özellikle yararlıdır, çünkü kanser hücreleri onları parçalayamadığı için onları yok eder.

Bununla birlikte, daha şok edici bir gerçek, bunun yarım yüzyıldan daha uzun bir süredir bilinmesi. Etkilenen ve normal hücreler arasındaki fark, Nobel ödüllü ve bir Alman doktor olan Dr. Otto Warburg tarafından bulunmuştur.

Dr. Otto Warburg tüm hücrelerin glikozdan enerji elde ettiğini keşfetti, kanser hücreleri oksijene ihtiyaç duyuyor. Artık kanser hücrelerinin hayatta kalabilmesi için şeker gerektirdiğinden, obez insanların kansere neden daha yatkın olduklarını muhtemelen anlıyorsunuzdur.

Bu nedenle, hidrojen peroksit gibi oksijen tedavileri tamamen güvenlidir ve inanılmaz iyileşmeler sağlar. Harici kullanım için uygun olmadığı için% 35 hidrojen peroksit kullanmanız ve% 3 “Farmasötik Sınıf” (eczanelerde satılan) dan kaçınmanız gerekir.

Nasıl kullanılacağı aşağıda açıklanmıştır:

  • Bir bardak suya iki damla% 30 veya% 35 hidrojen peroksit dökün ve içiniz.
  • Ilık suyla dolu bir küvete dökün ve bu sağlıklı banyonun 30 dakika kadar tadını çıkarın.

Kullanmadan önce doktorunuza danışın.

PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git