Diyet Yaparken Cinsel Gücünüz Azalıyorsa Öneriler

Önerileri uygulayanlarda bir incelme ve yaklaşık 4 kilo kadar zayıflama beklenir. Şimdi kaç kilo verdiyseniz o kadar ağırlıkta paket yağ alın ve üzerinize bantlayın.

Örneğin 1 ayda 4.5 kilo zayıfladıysanız 9 adet yarım kiloluk tereyağı paketini üzerinize bantlayın. Çok değil 2 saat onlarla dolaşın, ev işi yapın, oturun, merdiven çıkın. Sonra bantları sökün ve işleri tekrar yapın. Kendinizi kuş kadar hafiflemiş hissedeceksiniz.

Düşünün gereksiz ve fazla yemekle ne kadar safra-yağı üzerinizde taşıyorsunuz. Dizleriniz, kalçanız, kalbiniz, damarlarınız hepsi gereksiz yük altında kalıyor. Şimdi iyi düşünün ve bir kez daha kararlı olduğunuzu haykırın: “Ben yağ hammalı olmayacağım.”

Özellikle erkeklerin merak ettikleri “diyet yaparken ilerleyen dönemde bedenlerinin ama özellikle cinsel performanslarının olumsuz yönde etkilenip etkilenmeyeceğiyle ilgili. Aslında fazla kilo ve aşırı yağlı olmanın
damarları tıkayıcı ve hormonlar üzerine olan olumsuz etkilerini göz önüne alacak olursak, fazla kilolardan ve aşırı yağdan kurtulmanın cinsel performans üzerine olumlu bir etki yapacağını bile söyleyebiliriz. Ama çok aşırı miktarda birden, çok hızlı kilo verilirse, yanlış diyetler yapılıp vücut vitamin, mineral ve değerli desteklerden uzak bırakılırsa, o zaman da cinsel isteksizlik veya ereksiyon sorunu olabilir. Özellikle uzun süren diyetlerde E vitamini, çinko, arı poleni, B vitaminlerini yeterince aldığınıza emin olun. Yine erkekler için kırmızı ginseng’in iyi bir canlandırıcı olduğunu belirtmeliyiz. Ara sıra alınan yağsız kırmızı et, kırmızı pul
biber, kırmızı ginseng hapları, kabuklu deniz ürünleri, keçi boynuzu, böyle durumlarda doğal dopinge yardımcı olabilir. Eğer bir yandan kilo verip bir yandan da aşırı çalışmaktan yorgun düştüyseniz ve bu
konuda mahcup olmaktan korkuyorsanız çok seyrek başvurmak koşuluyla mavi haplar da imdadınıza yetişebilir.

Diyet yaparken cinsel performansta zaman zaman düşme olabilir. Böyle durumlarda bedene enerji veren ve cinsel performansı destekleyen doğal desteklerin yararı olabilir.

Bu karışım özellikle erkekler için canlandırıcı ve cinsel performansın düşmesine engel olan bir etki sağlar.

Malzemeler:
• l kilo saf, iyi kalite bal
• 3 çorba kaşığı arı poleni
• 250 gram toz zencefil
• 100 gram dövülmüş kişniş
• 50 gram dövülmüş kakule
• 150 gram dövülmüş toz halinde kırmızı ginseng
• 100 gram ısırgan tohumu
• 100 gram dövülmüş ya da toz haline getirilmiş keçi boynuzu
• 2 gram safran
• 2 çorba kaşığı kırmızı pul biberi öğütüp karıştırın.

Hazırlanışı:
Karışımı tahta bir kaşıkla macun haline getirin. Daha sonra güneş görmemesi için bir folyoya sarın. Sabah ve akşam bir tatlı kaşığı dolusu tüketebilirsiniz. Ayrıca yabani yulaf, kırmızı ginseng gibi ürünler de hekime danışarak kullanılabilir. Ciddi sertleşme sorunu olan kişiler ise hekime danışarak sertleşmeye yardımcı ilaçlar kullanabilir. Çok ileri safhada olmayan , durumlarda ise verdiğim macun tarifi genelde işe yarar.

Faydaları:

Bu karışım doğal canlandırıcıdır ve doping etkisi yapar. Baldaki doğal şeker içeriğiyle ve yapısıyla güçlendiricidir. Safran çok özel bir cinsel uyarıcıdır. Zencefil, kişniş fizyolojideki yorgunluğu alır ve cinsel organların dolaşımını destekler. Özellikle arı poleni hücre yenilenmesinde ve sperm hücrelerinin desteklenmesinde çok yararlıdır. Kısacası bu karışım erkeklere özel bir dopingtir. Baba olmayı düşünenler için de iyi bir uyarıcı, sperm miktarı ve kalitesini doğal yolla artırıcıdır.

PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git