Basit Bir Uygulama İle Safra Taşlarından 7 Günde Kurtulun

Safra taşları olağan dışı karşılanacak bir durum değil. Safra kesesi taşı dünyanın her yerinde birçok insanın başına gelir. Fakat umutsuzluğa kapılmayın, Çinliler’in bildiği ve şimdi dünyayla paylaştıkları bir yöntem var.

Safra kesesi, armut biçimli yaklaşık 10 cm’lik bir organdır. Karnın sağ üst kısmındaki karaciğere yerleşmiştir.

Safra kesesi, safra sıvılarının bir kombinasyonu, yağ ve kolesterolü saklar. Safra, bağırsaklardaki gıdaların yağlarını parçalamaya yardımcı olur. Safra kesesi, safrayı ince bağırsağa gönderir. Bu, çözünür vitaminlerin ve besinlerin kan dolaşımında daha kolay absorbe olmasını sağlar.

Size sunacağımız güçlü tarifin birçok insan faydasını gördü. Tarifi Çinli doktor Dr. Lai Chiu Nan keşfetti ve safra kesesi taşlarını ortadan kaldıran tamamen doğal bir çare.

Bu safra taşı veya taşlar ağrı, sarılık ve hatta kansere neden olur. Dr. Lai, kanserin ilk hastalık olmadığını ve genel olarak kansere neden olabilecek birçok başka sorunun olduğunu belirtti. Araştırmalarına göre, hastalar genellikle kanser gelişmeden önce safra taşı taşır. Belirtilerden biri ağır bir yemekten sonra ağırlık basmasıdır. O zaman yiyeceği sindirmediğinizi hissediyorsunuz. İşler ciddileşirse, karaciğerde de acı hissedersiniz.
Lai, safra taşı eliminasyonu için aşağıdaki yöntemleri sunmaktadır. Karaciğer zayıf olan insanlar için bu tedavi özellikle iyi, çünkü karaciğer ve safra kesesi birbirine çok bağlı.

 

DİYET :

  • Her gün dört bardak elma suyu alın veya ilk beş günde 4-5 elma yiyin. Elma suyu, safra taşlarını yumuşatır. Bu beş gün boyunca normal yemek yeme alışkanlıklarınıza devam edin.
  • Altıncı gününde akşam yememelisin.
  • Altıncı günün altısında, bir bardak ılık suyla eritilmiş bir çay kaşığı Epsom tuzu (magnezyum sülfat) al.
  • Saat 18.00’de tekrarlayın.
  • Saat 10’da yarım fincan zeytinyağı ve yarım fincan taze sıkılmış limon suyu alın. Karıştırıp için. Yağ, taşları kayganlaştırır ve bu adımı kolaylaştırır.
  • Ertesi sabah, lavaboda düşen yeşil taşları göreceksiniz.
PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git