Basit İçecek İle 6 Ayda 67 Kilo Verdi! Denemeye Değer

Birçok kişi günümüzde aşırı kilolardan kurtulma mücadelesi veriyor. Sayısız diyet ve egzersiz denizindeki insanlar sabır gösterirlerse kilo kaybı çok kolay bir şekilde yapılabilir.

Hareketsiz yaşam, kontrolsüz ve sağlıksız yemek, hemen her şey vücudumuzu doğrudan etkiler. 

Tüm bunlara bir de ağır çalışan bir metabolizma eklenirse kilo artışı da elbette kaçınılmaz oluyor.

Ayrıca, çoğu diyet listesi iddia ettikleri kadar başarılı sonuçlar vermiyor.

Bununla birlikte, sağlıklı yemeyi göze alamaz veya ihtiyaç duyduğunuz kadar egzersiz yapmak için yeterli zamanınız olmasa bile, bir çözümümüz var.

Bu yazıda basit bir içecek ile istediğiniz ince vücudu nasıl elde edebileceğinizi okuyacaksınız.

Hemen kağıt’ı ve kalemi hazırlayın, zayıflamanın bu kadar ucuz ve basit bir yolunu bir daha bulamayabilirsiniz.

Kalçayı ve karnınızı eritmenize yardımcı olan bir tozdur ve çok etkilidir. Toz çoğu hanede bulunur ve buna Pişirme Soda denir (karbonat). Vücudunuza inanılmaz alkalileştirici güçler sunmanın yanı sıra sindiriminizi de geliştirecek. Aynı zamanda vücudunuzu temizleyecek ve atık parçacıklarını ortadan kaldıracaktır. Tek ihtiyacınız olan su, limon suyu ve kabartma tozu. Yarım çay kaşığı limon suyu ile 2 çay kaşığı kabartma tozunu bir bardak su ile karıştırmanızı öneririz. İçmek için en iyi zaman, boş mideye yatmadan önce olmasıdır. Saf sodyum bikarbonat kullanabilirsiniz. Bununla birlikte, yüksek tansiyonunuz varsa dikkatli olmalısınız ve bu kilo verme rejimini denemeden önce doktorunuza danışın.

PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git