Bebeğinin Babasını Bulmak İçin Bakın Ne Yaptı

25 yaşındaki Avustralyalı Bianca Fazey, yaşadığı tek gecelik bir ilişkinin ardından hamile kaldığını öğrendi.

Ancak kendisine daha önce polikistik over sendromu olduğu ve hamile kalamayacağı doktoru tarafından söylenmişti.

Bianca Fazey bebeğinin babasını buldu

Buna rağmen yaşadığı tek gecelik ilişki sonucu hamile kalan genç kadın, çocuğunun babasını bulabilmek için oldukça sıra dışı bir yönteme başvurdu ve olumlu sonuç aldı.

Minik Logan babasına kavuştu

Bianca Fazey, geçtiğimiz Mart ayında, adından başka hakkında hiçbir bilgiye sahip olmadığı bir adamdan hamile kaldı. Bebeğinin babasını bulabilmek için de internette bir ilan verdi.

Minik Logan babasına kavuştu

Başlarda çok ilgi görmeyen ilan, daha sonradan sosyal medyanın gücü sayesinde amacına ulaştı. Bianca Fazey, bebeğinin babasının kimliğini saklı tutuyor. Ancak yaptığı açıklamada, bebeğinin babasını bulduğunu ve onun çok centilmen ve kibar bir adam olmasından dolayı da kendisini şanslı sayıyor. Ayrıca, ilan sayesinde bulunan babanın şimdiden bebeğine aşık olduğunu da sözlerine ekliyor.

Bebeğinin babasını bulan Bianca Fazey

“Logan” adını verdiği küçük oğlunun babasını bulmaktan ötürü çok mutlu olduğunu belirten Bianca Fazey, bebeğin babasından para koparmaya çalıştığı yönündeki iddialara cevap vermiyor.

Bebeğinin babasının da onun hayatının bir parçası olmak istemesinden dolayı da büyük mutluluk yaşayan Bianca Fazey, tamamen iyi niyetle bebeğinin babasını arayıp bulduğunu ve olan biten hiçbir şey için özür dilemeyeceğini de sözlerine ekliyor…

PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git