Birkaç Dakikada Migren Ağrısını Durdurmanın Basit Yolu

Migren özellikle kadınların korkulu rüyasıdır, çok farklı belirtilerle geleceğini haber verse de en bilinen ortak semptomları; yarım baş ağrısı, göz ağrısı, mide bulantısı, karanlıkta uyuma duygusu denilebilir. Kimisinde ise hiçbir belirti olmadan migren ağrısı gözlenir.

Durum biraz karışık gibi görünse de birkaç güne yayılan bu dayanılmaz ağrıyı genellikle ağrı kesiciler de dahil olmak üzere esanslar, yağlar vs. hiçbir şey geçirmez. Ta ki yazımızı okuyana kadar görüşünüz bu yönde olacaktır.

Ağrı şiddetli olunca çözüm aramak da elbette bu ağrıyı çekenlere düşüyor, migren ağrısını hızlı bir biçimde kesmenin en etkili ve pratik yolu yazının devamında gizli.

Bu bunaltıcı ve yoran ağrıyı evde kolay yöntemlerle gidermeniz mümkün, karışım iki malzemeden oluşuyor; Kaliteli himalaya tuzu ve limon. Şaşırtıcı değil mi, denemediğiniz ilaç ve ödemediğiniz fatura kalmamasına rağmen (üstelik ağrınız da kesilmedi) çözüm son derece kolay ve ucuz!

Tarifi vermeden önce himalaya tuzunu bildiğiniz aktarlardan almanızı tavsiye ederiz zira her şeyde olduğu gibi bu ürününde de sahtesini alma olasılığınız çok yüksek.

Migren Ağrısı İçin İçecek :

Malzemeler:

  • Yarım çay kaşığı himalaya tuzu
  • Yarım limon suyu
  • Su

Limon suyunu bir bardağa dökün ve üzerine tuzu ekleyin, kalanını ise su ile doldurun ve hiç bekletmeden tüketin, bu kadar. Geçmiş olsun…

PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git