Boyun Sarkmaları ve Kırışıklıkları Kader Değil İşte Mucizevi Yağ

Estetik olarak sarkma ve kırışıklıklar son derece can sıkıcı olabilir, bayanların kırışmaya ve sarkmaya en müsait olan bölgelerinden biri de boyun kısmıdır.

Yer çekimine zamanla yenik düşen bedenimizde bu kuvvetin varlığını sarkma olarak görürüz, ama sürekli söylediğimiz gibi, insan vücudunda bir sorun oluştuysa yine o sorunun çözümü doğada saklı.

Ayrıca pek çok sorunun da temel çözümü olarak kabul edilen yağın işinize çok yarayacağından şüphem yok. Tam olarak kantaron yağından bahsediyorum, şifalı ve son derece esnek bir alanda kullanılması belki de bu yağı özel kılan şeydir.

Ciltte görülen hemen hemen her sorunun çaresi bu yağda gizlenmiş dersem hiç de abartmış sayılmam. Temel özelliği ise antibakteriyel olmasıdır. Şimdi biraz da bu yağın kullanım alanlarından bahsedelim.

 

Yanıklara Karşı

Yanıkların neden olduğu ağrıyı hafifletir ve iyileşme sürecini hızlandırır. Ayrıca cildin kabarcıklanmasını önler ve yanma hissini en aza indirebilir veya ortadan kaldırabilir. Etkilenen bölgeye sarı kantaron yağı sürün ve emmesine izin verin.

Güneş Yanıkları

Sarı kantaron yağı cildi güneş yanıklarından oluşan hasarı tedavi eder. Bu yağı yalnızca akşamları kullanın. Yağ ve güneş kombinasyonu yanmayı daha da kötüleştirebileceğinden deriyi güneşe maruz bırakmamaya dikkat edin.

Böcek Isırıkları

Etkilenen bölgeyi yağ ile ıslatarak masaj yapın, özellikle arı sokması sonrasında ağrı, şişme ve yanmalardan kurtulun. Kaşıntı ve sivrisinek ısırığından da kurtulmak için mükemmeldir.

Kas ve Eklem Ağrısı

Spor sonrası, eklem ağrısı ve tutulma gibi durumlarda sarı kantaron yağı ile sorunlu bölgeye masaj yapmanız yeterli olacaktır.

Boyun Sarkması ve Kırışıklıkları

Boyun sarkması ve kırışıklıkları için birebir olan yağı, her akşam boynunuza birkaç damla damlatarak aşağıdan yukarı doğru itme şeklinde yedirin. Kısa süre sonra farkı göreceksiniz.

PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git