Topuk Çatlaklarını Her Evde Bulunan Bu Malzemelerle Kolayca Ortadan Kaldırabilirisniz

Çatlak Topuk Tedavisi

Kadınlar güzel ve bakımlı ayakları olsun istemektedir. Ölü deri ve çatlamış topukları olan biri nasıl kötü hisseder düşünün aynı zamanda çatlamış topuklar ağrılı ve rahatsız edici de olabilir. Bazen sorun kanamaya kadar bile gidebilir
Bakımlı bir ayak bakımı ve çatlak topuklar için kullanabileceğiniz ve sorununuza çare olacak inanılmaz bir solüsyon ile buradayız.. Bu solüsyon ile topuklarınız yumaşayacak, sorunlu ayak çevrenizi de yatıştırır..

için bakımı değil sadece iyi görünümlü hakkında neden bu tam olarak, hijyen ve konfor konusunda da. Ve elbette, ayakkabı, her türlü giyen yararı var. Onun ayakkabı ayak durumuna göre veya sabit çünkü topuklar üzerinde bu ciddi çatlaklar yürümek bulmak seçer tür mısınız? Eğer öyleyse, o zaman senin bu soruna. Bu yazıda, size topuklar yumuşatır, sadece olağanüstü çare verecek, aynı zamanda ayak sorun alanı çevresinde cildi yatıştırır. Parlak, öyle değil mi?Yani, daha fazla uzatmadan, ilaç ile başlayalım.


Karbonat
Evde hazırlayacağınız bu tedavi yöntemi ile çatlak topukları tedavi edebilirsiniz.. Bu ev yapımı çatlak tedavi edici için kullanacağınız malzeme kabartma tozu..
İhtiyacınız Olacak Malzemeler
Sıradan kabartma tozu 3 yemek kaşığı
5 litre su
Nasıl Yapılır..
Sıcak suyun içine kabartma tozu atın ve çözülmesini bekleyin..
İyice birbirlerine karıştığından emin olun..

çatlak topuk tedavisi
Bundan sonra, bu hazırladığınız karışımla ayaklarınızı ıslatın..
Yaklaşık 15 dakika ayaklarınızı dinlendirin..
15 dakika sonra, bir ponza taşı alıp ayaklarınızı ovun..
Bu ayaklarınızı gevşek ölü derisini kaldırmaya yardımcı olacaktır..
Şimdi ayaklarınızı yıkayın ve silin
Herhangi bir besleyici ayak bakım kremi ile ayaklarınızı ovun..
Ayaklarınızı kapalı ve bir süre korunması için pamuk bir çift çorap giyin..
İdeal en iyi sonuçlar için bir gecede çoraplı uyuyun..

topuk çatlakları nasıl geçer
Ayaklarınızın üzerinde görünür bir fark görmek için ertesi sabah uyandığınızda sonuç görebilirsiniz ancak kesin ve etkin bir tedavi için en az 5 ila 7 gün boyunca bu ilacı her gün tekrarlamanız gerekir. Sonrasında 1 hafta ara vererek 3 kez uygulamanız gerekiyor..
Eğer doğru yapılırsa, bu sizin topuklarınız üzerindeki çatlakları tedavi eder ve onları pürüzsüz ve yumuşak görünmesini sağlayabilirsiniz.. Ayak banyosu için çözüm hazırlarken soda tuz bir çorba kaşığı ve sıvı sabun biraz ekleyebilirsiniz. Bu maddelerin eklenmesi topuk çatlakları içindeki sıkışan kiri ve tozu temizlemenize yardımcı olacaktır..

önce sonra
Neden Kabartma Tozu
Kabartma tozunun antiseptik özellikleri ile suyun etkisi ile birlikte ayaklarınızın üzerindeki sertliğini azaltır. Bu etki ölü hücreleri ortadan kaldırarak cildinizi yatıştırır..

çatlak topuk tedavisi

PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git