Karınca Yumurtası

Özellikle kadınlar istenmeyen tüylerden kurtulmak için çeşitli yöntemleri denerler. Hemen her yöntemde az da olsa mutlaka acı duyulur. Karınca yumurtası yağı ise son zamanlarda yoğun olarak bahsedilen bir yöntem. Çok eski zamanlardan beri uygulanmış olsa da bir çok kişi güvenirliği konusunda endişe duyabilir. Orjinal karınca yumurtası yağı Tala ile tüylerde % 80 oranında azalma sağladığı söylenmektedir.

Tavsiye edildiği şekilde düzenli kullanım ile 4 seansta karınca yumurtası özü olarak bilinen bu ürün sayesinde acısız ve çok kolay kurtulabilirsiniz. Diğer ağrılı sızılı epilasyon yöntemlerine nazaran çok etkili olduğu görüşü yaygındır.

Üstelik hiç bir katkı maddesi içermediğinden tamamen doğal oluşu ile yan etkisi yoktur.

talayagiOsmanlı dönemlerinde de saraydaki cariyeler ağdadan sonra Karınca yumurtası yağı kullanırlarmış. Üstelik şimdiki imkanlara sahip olmadıkları halde kadınlar doğal yöntemlerle güzelliklerini çok daha etkili koruyabilmişler.

Günümüzde ise tüm gelişmişliğe rağmen kadınlar eski ve geleneksel yöntemlerin daha geçerli olduğu yönünde hemfikirler. Üstelik Anadolu ve büyük şehirlerde bazı kişiler yeni doğmuş çocuklara, ileriki yaşlarında oluşabilecek tüylenme sorunlarına karşı önleyici tedbir olarak Karınca yumurtası yağı kullanmaktadır. Tamamen doğal, hayvansal bir preparattır ve direkt olarak İran’dan getirilmektedir.

Kullanımı:

Tüyler, kişilerin seçtiği ağda, cımbız ve epilasyon makinesi gibi herhangi bir yöntemle tüylerden arındırılır. Tala Karınca yumurtası yağı bu bölgelere masaj yaparak sürülür. İlk seansta Karınca yumurtası yağını 4-5 gün süreyle gece yatmadan önce tüylerden temizlenmiş bölgelere uygulanır. Yaklaşık 4-6 seansta yaklaşık 4-6 ay süre sonrasında tüylerden kurtulabilirsiniz.

PAYLAŞ
Karınca Yumurtası Konusuna 6 Yorum Yapıldı
 1. Selin dedi ki:

  bende bir televizyon programında izledim. karınca yumurtasının yağının olmadığını asıl olarak karınca asidi yağının olduğunu ve yıllarca insanların kandırıldığından bahsetti. bende internetten araştırdım. bir sitede karınca asidi yağı kremi diye bir ürün buldum. ürünlerinin yüzde yüz doğal olduğunu iddia eden bir siteydi adı …….. ürünü sipariş ettim. şuan bitmek üzere faydasını gördüm bu kremin. tekrar almayı düşünüyorum. tavsiye ederim hem piyasadaki yağlar gibi kötü bir kokusuda yok.

 2. nisa dedi ki:

  Arkadaşlar piyasada orijinal ve sahte olmak üzere 2 çeşit karınca yağı var.Önemli olan orijinalini kullanmak fiyatı 5 10 değişebilir.Ben kullandım orijinaline 20 ytl para verdim.Bazıları fazla görebilir ama değer…Taklitlerinden kaçının gerçekte faydasını gördüm.Darısı size…

 3. selin dedi ki:

  bende karinca yagini kullandim bende ilk basta bi faydasini göremedim ve sonra arstirinca yanls kullandigimi farkettim.onu 5-10 dk arasi güzelce masaj yaparak yedirmek lazimmis, simdi cok az farketti.ama su sir agda ilgimi cekti.nereden bulabiliriz onu?sitenin adini varebilirmisiniz?

 4. emine dedi ki:

  geçen gün eczacımla konuşurken söyledi bu karınca yumurtası yağı falan değilmiş araştırmalar yapılmış ve içinden bildiğimiz ay çiçek yağı çıkmış arkadaşlar

 5. Emine NESRİN dedi ki:

  Karınca yumurtası bende kanıp kullandım. Hiç bir faydasını göremedim. O kadar karıncayı öldürüpde dünya dengesini bozmalarıda çabası. Şuan en sağlıklı yöntem sir ağdayı kullanıyorum. Valla kalitesi olunca süper bir seçenek. Ben depilissima kullanıyorum. Herkese tavsiye ederim. Bir sitede buldum. ————sterseniz sizde bakabilirsiniz.

 6. nur dedi ki:

  nerden temin edebiliriz sizde biliyorsunuz ki haberlerde sahtecileri çıktı bu işin

Sayfa başına git