Deniz Çamuru Maskesi

Bu maske İçin kullanılan çamur, deniz diplerinden, 800 m. derinlikten çıkarılır. Çok saf ve çok incedir.
Bu maske milyarlarca hayvansal ve bitkisel planktonu;
Her türlü mikroorganizmayı;
Denizin en değerli minarallerini içerir.
Bu maddeler, hiçbir kimyasal etki ile bozulmamış oldukları için kendi öz yapılarını korumuşlardır. Bu çamurlar bilinen tıbbî tedavilerin temelini oluşturur. Üzerlerindeki kumdan ve tuzlarının bir bölümünden arındırıldıklarında yumuşak, krem gibi, homojen bir hamur elde edilir.
camurmaskBu çamur maskesi, yüze daha sağlıklı bir görünüm kazandırır, deriyi gerer ve yumuşatır.
Kapsadığı elementler sayesinde:
İyileştirici bir özelliği vardır. Öbür elementlerin yanısıra kükürt alt deri tara­fından saklanan zehirli artıkları eler; si­vilceler, kızarıklıklar ve tuzlubalgam de­nen hastalığa karşı süratle etki ederek de­rinlemesine bir temizlik sağlar.
Temizleyici bir gücü vardır. Dem ir ve organik maddeler kanın dolaşımını hızlan­dırdıklarından, dinamik ve canlandırıcı et­kisini de unutmamak gerekir.
Düzenleyici gücü vardır. Yağlı salgılan dengeler ve sebum fazlalığında çok aktif bir rol oynar. İyod ve manganezin kırışıklıkları iyi­leştirici etkileri vardır: deri gerginleşir ve kırışıklıklar iyileşir.
Planktonlarla yosunlar cilde eski par­laklığını kazandırırlar ten daha renkli ve parlak bir görünüm alır.
Daha ilk uygulamadan itibaren yüz eski gençliğini kazanır, deri daha parlak ve yumuşak bir hal alır. Dört-beş uygulamalık uzun bir tedavi, çene çevresini güçlendirir, çene sarkıklarını giderir, yüze eski ovalliğini sağlar.

PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git