Ellerinizle Hazırlayabileceğiniz Anneye Özel Hediye Fikirleri

Ellerinizle Hazırlayabileceğiniz Anneye Özel Hediye Fikirleri
Anneler günü yaklaşırken halen annenize ne alacağınıza karar veremediyseniz eğer bilirsiniz ki anneler hediyeye pek önem vermezler sadece hatırlanmak ve değerli olduklarını hissetmek isterler..
Onlara özel olduklarını hissettirmek için el yapımı anneler günü hediyeleri hazırlayabilirsiniz..
Birkaç küçük öneri size içlerinden birini sizde annelerinize yapabilirsiniz..
El yapımı Çanta
Çantaları hepimiz çok severiz.. Önümüz yaz nasılsa kumaş parçaları ile çantayı bir terziye diktirebilir ve üzerini dantellerle taşlarla farklı desenli kumaşlarla süsleyebilirsiniz.. Bu sezonun moda renkleri arasında sarı var bu renklerde bir ton kullanabilirsiniz..
el yapımı çanta
El Yapımı Telefon Kılıfı
Anneler telefonlarını korumak isterler, sade alacağınız bir telefon kılıfını taşlarla incilerle ve dantellerle süsleyebilirsiniz..
telefon kılıfı süslemeleri telefon kılıfı
El Yapımı Kulaklık
Harika bir kulaklık hazırlamak için sıvayın kolları rengarenk bir kulaklık hazırlayalım bu fikirde annenizin çok hoşuna gidecektir.. Mevcut kulaklığı renkli dantel iplikleri ile resimlerdeki gibi kaplayabilirsiniz..
kulaklık
El Yapımı Çerçeve
Bir kartona aile resimleri koyarak süsleyebilirsiniz üzerinide ya da tahta çıtaları birbirine çakarak kartonu da arkaya fon olarak kullanabilir ve süsleyebilirsiniz.. Kurdele ile asmak için bir fiyonk yapabilirsiniz..
el yapımı çerçeve
resimlik
El Yapımı Vazo
Çiçek almak kolaya kaçmak değil midir..
Evdeki bir çiçeğinize vazo yapabilir ve yeniden dizayn edebilirsiniz.. Bir kavonozdan bile yola çıkıp şık bir vazo yapabilirsiniz.. ojelerinizle boyayıp üzerlerine desen çizebilirsiniz şık bir kurdele ile süsleyebilirsiniz alın size bir vazo evdeki bir canlı çiçeği de hemen içine yerleştirin işte şık bir anneler günü hediyesi..
El Yapımı Anneler Günü Hediyeleri
kavanozdan vazolar
Cam bir fanusa altına çiçek toprağı üzerine çakıl taşları koyduktan sonra üzerine bir canlı çiçek dikmekte iyi bir fikir olabilir..
cam fanustan saksılar
Kendi emeğinizle hazırlayacağınız bir hediye anneniz için paha biçilmez bir hediye olacaktır..
Yine bir cam kavanozu kumaş ve iplerle sarıp minik bir aksesuarla süsleyip bir vazo da hazırlayabilirsiniz..
vazolar
Konserve tenekelerinden mandallarla hazırlayabileceğiniz şık bir saksı da yapabilirsiniz..

PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git