Erkeklerin de Sırları Var

Aslında erkeklerin de sırları vardır, her ne kadar saklamayı beceremez ve hemcinsleri arasında övünme amacıyla paylaşıyor olsalar da onlarında sırları varmış. Eğer gerektiği gibi açık olurlarsa, hatta partnerinden beklediği açıklığı kendileri gösterebilirse kolaylıkla çözüm bulunabilir. Sevginize güveniyorsanız her şeyin üstesinden gelebilirsiniz.

Genital Herpes’i var bu yüzden size yaklaşamıyor;

Bir süredir berabersiniz, görüşüyorsunuz ama halen sizden kaçıyor ve siz soğuk, aseksül olduğunu düşündünüz, meğerse genital herpes virüsü taşıyormuş. Bunu partnerine izah etmeleri onlar için çok zordur. Uzmanlar; genital herpes’i olan kişilerin cinsel yaşamlarının bittiği hissine kapıldıklarını, derinden salsıldıklarını bu durumunda depresyona sürüklediğini belirtiyorlar. Asıl mesele terk edilmekten korkmalarıymış, hem bu durum utanç duymalarına da sebep oluyormuş. Araştırmaların sonuçlarına göre yüzde seksen gibi çoğunluğu depresyona giriyor, yüzde yetmişlere varan çoğunluğu ise kadınlar tarafından reddedileceğini düşünüyor. Çok önemli bir sır hem de çok sakıncalı, tedavi olsa da virüs vücutta kalıyormuş… gerçekten depresyon sebebi. Korunmasız ilişkiler ve çok eşlilik düşkünlüğü büyük sorunlara yol açıyor.

erkek1Yalnız tamamen yok edilmese de çözümsüz değil bu durum, ilaç tedavisiyle virüs kontrol altına alınabiliyor ve ilişkilerde kondom kullanabilirler. Siz de bu duruma tepki verebilirsiniz ama anlayışlı tavır sergilemelisiniz, çünkü sonuçta virüs bulaşıcıdır sizi korumak amacıyla ilişkiye girmek istemediğini söyleyecektir. Tabii kendisi de sizinle konuşmayı tercih etseydi, size açıklasaydı anlayışla yardımcı olmaya çalışırdınız. İlişkinizi bitirmesenizde sizin de ilişkinizi gözden geçirmeniz gerekiyor, her ne kadar tedbir alınsa da tehlikeli olabileceğini unutmamalısınız.

İşinden memnun değil kendine uygun işi bulmak için ayrılması gerektiğini söylüyor;

Öyleyse ilgi alanlarını sorabilirsiniz, yeni bir iş bulması uzun sürebilir. Bazen insanlar ne istediğini bilmez acaba partneriniz nasıl bir iş için plan program yapıyor, eğer her hangi bir planı yoksa ciddi olarak düşünmelisiniz.

Elbette hayalleri vardır gerçekleştirmek isteyebilir ama boşlukta geçireceği zamanları iyi hesaplamalı, zamanı boşa harmadan yarım günlük de olsa iş bulabilir, bulduğu yarım günlük iş kendini bulmasına da yardımcı olur. Ödemeler konusunda zorlanabilirsiniz, belki hayalindeki iş konusunu durumunuza göre yeniden gözden geçirmesi gerekiyor bunu mutlaka hatırlatmalısınız.

Baba olma düşüncesini ertelediğini söylüyor;

Çocuk sahibi olmak ikiniz içinde çok daha büyük sorumluluk altına girmeniz demektir. Siz isterken partneriniz şimdi istemiyorsa ve fikrini değiştireceği ümidiyle beklemeyi düşünüyorsanız yanılabilirsiniz. İlişkinizde gerçekten uyumlu ve aynı yönde düşüncelere sahipseniz ancak çocuk sahibi olma isteğiniz gerçekleşebilir. O istemiyorsa belki de sizinle, birlikteliğinizle ilgili ciddi olumsuz düşünceleri olabilir.

PAYLAŞ
Erkeklerin de Sırları Var Konusuna 5 Yorum Yapıldı
 1. canan dedi ki:

  sahsen kadinlar erkeklerden daha akilli lar erkegin tek derdi futbolmarkadaslar .. bu hep böyle kalicak aci gercekler 😀 iste

 2. candan dedi ki:

  MRb banu,
  nuri arkadaşımın da dediği gibi bu yaşta bu cürret edebildiysen bunu fazla takmaman gerekir. Tabi sadece seni değil sana bunu yapanı da sorgulamak gerekir.

 3. pembe dedi ki:

  erkekler aptaldir

 4. nuri dedi ki:

  adet günün değilse 1.5 santiö oldugu konusunda ne kadar eminsin onu düşün bence bozulmuş ama bence doktora gidip test yaptır ama ilişkiye girebilecek kadar göze aldıysan bu onu bu kdar endişe neden anlamadım demkki ciddi düşündüğün biri 😉

 5. banu dedi ki:

  merhabe ben banu ben 18 yaşındayım bi arkadaşımla cinsel ilişkiye girerken penisi vajinama 1,5 santim girdi ayağa kalktığımda kanamam oldu acaba kızlığım bozulmuşmudur

Sayfa başına git