Estetik ameliyatlar ve fiyatları

Yüz Estetik Ameliyatı

Yüz estetik ameliyatları genel itibariyle, burun estetiği, dudak estetiği, yüz germe estetiği, kaş kaldırma estetiği, göz kapağı estetik ameliyatı gibi estetik ameliyatları kapsar. Burun estetiği iki temele dayanır. Birincisi nefes alma zorluğu gibi sağlık sorunları yaşayanların tercih ettiği estetik burun ameliyatı, ikincisi ise burun şeklinden memnun olmayan insanların tercih ettiği burun estetiği ameliyatlarıdır. Yüz germe ameliyatları ise yaşlanmaya bağlı olarak yaşanan yüz kısmındaki sarkmaları toparlamak için yapılan estetik ameliyattır. Dudaklar için yapılan estetik ameliyatlar kaza geçirmelere veya başka bir neden den dolayı dudaklarda oluşan şekil bozukluğunu düzeltmek için yapılan estetik ameliyatlardır.

estetik ameliyatlar

Göğüs Ameliyatı
Estetik göğüs ameliyatları, büyük göğüslü kadınların göğüslerini küçültmek istediklerinde, küçük göğüslü kadınların göğüslerini büyütmek istediklerinde, doğum ve emziremeye bağlı olarak veya aşırı kilo alıp vermeye bağlı olarak sarkan göğüsleri dikleştirmek amacıyla tercih edilen diğer adıyla estetik meme ameliyatları olarak tabir edilen estetik ameliyat türleridir.

Vücut Estetiği

Genellikle vücudun deforme olmuş bölgelerine uygulanan estetik vücut ameliyatları, doğumdan sonra sarkan göbeklerini gerdirmek isteyen bayanların tercih ettiği, kalça, basen, bel, bacak içi gibi bölgelerdeki fazla yağların aldırılması için uygulanan liposakşın isimli estetik ameliyat türleridir.
Cinsel Estetik

Cinsel estetik ameliyatları, kadınların cinsel organlarında iç dudak denen kısımların dış dudaklardan daha büyük olmasından rahatsız olduğu için başvurdukları vajina estetik ameliyatı, özellikle normal doğum yapmış kadınların vajina daraltma isteği içersine girmesiyle vajina daraltma estetik ameliyatı, kızlık zarı dikimi estetiği gibi estetik ameliyat çeşitleri mevcuttur.

Estetik ameliyat fiyatları ne kadar diye bir soru hemen hemen estetik ameliyat olmak isteyen herkesin aklına gelen ilk sorulardandır. Genelde fiyatlar çeşitli nedenlere bağlı olarak değişkenlik gösterse de fiyat aralıkları ortalama şöyledir:
Alın germe estetik ameliyat fiyatı: 1000- 3000 dolar
Burun estetiği: 2000- 5000 dolar arası

Dudak büyütme: 500-1500 dolar

Göz kapağı estetiği: 2000-5000 dolar
Liposuction: 2000-9000 dolar
Meme büyütme, dikleştirme: 2000-5000 dolar
Karın germe: 2000-4000 dolar

PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git