Sivrisinek Isırıklarından Kurtulmak Aslında Bu Kadar Basitmiş İşte O Yöntem

Güneşin yüzünü göstermesi ile sivrisinekler yine sahneye çıkıyor, bu karışımı herkesle birlikte çocuklarınızda da rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Günümüzde sivrisinekler yaygın bir konudur; özellikle yılın bu döneminde, kış uykusundan kalma dönemden çıkarlar. Her yerde, ofiste, evde, banyoda, parklarda, kafelerde bulunurlar.

Hepimiz bu sinir bozucu böcekleri ortadan kaldırmak için, pencereleri ve kapıları ağlarla, bobinler ile ve çok sayıda kovucuyu kullanarak mücadele etmekteyiz. Kanları emiyorlar ve şişme, kaşıntı, sıtmaya ve diğer hastalıklara neden olabilirler.

Yine de, tüpler, kremler, losyonlar, spreyler gibi her türlü ticari sivrisinek iticilerini kullanabilirsiniz ve sözü edilen sonuçları vermedikleri için huzur içinde uyuyamazsınız.

Bununla birlikte sivrisinekleri püskürtmenin ve bu soruna iyi cevap vermenin harika bir yolunu sunacağız! Bu nedenle, bu ev yapımı doğal sivrisinek itici, bu can sıkıcı böceklerden bir kere bile kurtulmanıza yardımcı olacağından, kimyasal itici spreyleri, ağları ve ilaçları şimdi unutabilirsiniz:

Bu ev yapımı doğal sivrisinek iticisinin adı  Sivrisinek Kovucu Sprey

Güçlü bir sivrisinek itici sprey hazırlamak için, citronella (limon otu), limon ve okaliptüs gibi uçucu yağları bir sprey şişesinde karıştırıp, açıkta kalan vücut kısımlarının her yerine püskürtün.

Ayrıca, sivrisinekleri tamamen doğal olarak itmeye yarayan bazı diğer yollar bunlar :

  • Basit Lavanta Vücut Yağı

İki damla bitkisel yağ, örneğin zeytinyağı içine 30 damla lavanta esansiyel yağ dökün ve bu bileşimi cilde sürtün.

Bir sürü sarımsak tüketildikten sonra, sarımsak yağı gözeneklerinizden nazikçe çıkarılır ve bir bariyer görevi görebilir ve sivrisinekleri uzak tutabilir.

PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git