Extra Jel Zayıflatır mı?

Extra Jel Zayıflatır mı?

Kozmetik sanayi zayıflamak isteyen kadın erkek herkesin kullanması için şimdilerde çeşitli markalarda extra jeller sunuyor.

 Bu jelleri kilo probleminiz olan bölgelere tavsiye edilen süre ve tavsiye edilen masaj teknikleriyle sürülmesini ve bunun sonucunda o bölgedeki fazla yağların yok olacağını ifade ediyorlar.

 Bölgesel yağlanma veya selülit sorunu yaşayan kişilere bu tür inceltici jeller sürdüğü sürece kullanılan bölgede jelin içeriğindeki guarana sayesinde süratle cilt altı yağlarına etki yapıldığı ve sorunlu bölgeye masaj yapılarak kan dolaşımının hızlanmasıyla, yağların parçalanmaya başlayarak selülit ve bölgesel yağlanmanın zamanla yok olacağı iddia ediliyor.

 Bu zayıflatıcı ve sıkılaştırıcı jeller ile yapılan masajların lenf kanalları vasıtasıyla bedenden idrar yoluyla fazla yağların atılmasını sağladığını belirtiyorlar.

 Zayıflatıcı ve sıklaştırıcı extra jelleri sorunlu bölgelere aşağıdan yukarıya doğru gün içinde 3 defa masaj yapılması öneriliyor. Zamanlama içinde özellikle banyo sonrası yapılacak olan extra jel masajlarının daha faydalı olduğu görülmüş.

 Kanıtlanmış bir yan etkisi bulunmayan bu extra jelleri göbek, bacak, kalça, sırt bölgelerinizdeki fazla yağlarınızı yakmak ve selülitlerinizden kurtulmak için düzenli olarak en az 3 tüp kullanmanızı tavsiye ediyorlar.

extra jel masaj

PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git