Hesaplı ve Şık Dekorasyon İçin Öneriler

Eviniz, en mutlu ve en huzurlu olduğunuz yerdir. Evinizin dekorasyonunun ve kullanılan renklerin de huzurunuzu, enerjinizi etkilediğini biliyorsunuzdur. Evinizde zaman zaman değişiklik yapmayı istersiniz, yalnız bunun için belki de yeterli bütçe ayıramayacağınızı düşünürsünüz, oysa öyle çok büyük miktarlar ayırmanız gerekmiyor. Hem göze hoş görünen hem de gereksiz kalabalıklığı ile sizi rahatsız etmeyecek eşyalar ile evinizi çok daha ucuza yenileyebilirsiniz. Biz de kadınlarsitesi.com olarak sizlere evinizi yenilemenizde yardımcı olmasını umduğumuz küçücük önerilerde bulunmak istiyoruz.

dekor5– Önce sabırlı olmalısınız, evinizde değişikliğe gitmeden önce uygun zamanları belkemenizde fayda vardır.. Örneğin yaz ortası temmuz ayı ölü sezon diye tabir edilir ve alışveriş için son derece uygun zamandır. Değişiklik yapayım diyerek evinizin boşluklarını gereksiz eşyalarla doldurmamalısınız. Öncelikle ihtiyaçlarınızın listesini yapabilirsiniz, ayrılan bütçeye uygun alışveriş için ihtiyaçlarınıza öncelik vermelisiniz. Ayrıca mobilyaların seçiminde rahatınızı sağlayabilecek olanlar seçilmeli.

– Mobilyalarınızın bir kısmının rengini değiştirebilirsiniz. Parlak siyah renge boyarsanız farklı bir görünüme kavuşacaktır. Ayrıca eski eşyalar satın alıp boyayarak yenileyebilir ve farklı amaçlar için kullanabilirsiniz.

– Dekorasyon için alacağınız eşyalarda daha ucuz olmasını isteyebilirsiniz yalnız evinizin şıklığı dışında basit görünüm olmaması için en az birkaç eşya da gösterişli olmasına dikkat edebilirsiniz. Gösterişli eşyaları daha ucuz eşyalar ile kombineli ya da tek dizayn etme şansınız vardır.

dekor3– Sanatsal objeleri düşünmemelisiniz, klasik bir hava verirler. Siz evinizde arta kalmış malzemelerle örneğin artık duvar kağıtları ve sargı kağıtları ile kolaj deneyebilirsiniz, büyük tuvalleri de artan boyalarla boyayıp hareket kazandırabilirsiniz.

– Odalarınızda dağınıklığı ve karışıklığı ortadan kaldırmak için, yerdeki vazolar ya da küçük mumların yerine daha büyük görünümlü aksesuarlar kullanabilirsiniz.

PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git