Dış cephe ısı yalıtım sistemleri

Önceden yapılmış binalara veya yeni yapılmış binalara uygulanabilen  Baumit Dış Cephe Isı Yalıtım Sistemleri sayesinde dış duvarlarınız  her zaman sıcak kalıyor.

İç mekândaki  sıcaklık değeri ile dış cephenin iç yüzeyi arasındaki sıcaklık değer farkı 2°C’yi geçmiyor, bunun yanında nem dengesi korunuyor ve böylece  insanların daha rahat nefes alması sağlanmış oluyor.

dış cephe yalıtım sistem

Isı yalıtım sistemleri sayesinde rutubet, nemlenme ve küflenme gibi olumsuz etkiler ortaya çıkmıyor. Böylece Baumit ısı yalıtım sistemleri sayesinde ideal konforunuz sağlanmış oluyor.

Bilinçli enerji tüketimi

Isı yalıtım sistemlerinin amaçlarından bir diğerini ise atmosfere zarar veren gaz çeşitlerinin  tüketiminin en az orana  indirilmesi ve  hava kirliliğinin en dereceye inmesini sağlamaktır.

Baumit Dış Cephe Isı Yalıtım Sistemleri hem üretim aşamasında üstün  teknolojisi bakımından, hem de ısı yalıtım sisteminin  getirdiği çevresel avantajlar açısında doğa ile barışık bir sistem olma özelliğine sahip.

Isınma giderlerinde tasarruf

Isı yalıtım sistemlerinin uygulandığı binalarda yakıt giderlerinde gözle görülür bir tasarruf söz konusu. Isı yalıtımı konusunda üstün bir verimliliğe sahip olan Baumit Dış Cephe Isı Yalıtım Sistemleri, binanın mimari projesine, kullanılmış olan sistemlere ve ısı yalıtım plakası kalınlığına bağlı olarak, ortalama  % 60 oranında yakıt tasarrufu sağlıyor. Isı yalıtım sistemi çok kısa bir süre içerisinde, yakıttan ettiği tasarruf ile yapılan ilk yatırım maliyetini karşılıyor ve sonraki dönemlerde de  bütçeye katkı sağlamaya devam ediyor.

PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git