Dekoratif Yer Minderleri

Yaz aylarının gözdesi olan büyük yer minderlerini hemen hemen tüm Beach Club’larda hatta balkon ve bahçelerde çok fazla kullanıldığını gördük. Ayrıca kış aylarında da her yerde kullanabilirsiniz. Büyük yer minderlerini yalnızca açık alanlarda değil, salonlarda ve yatak odalarında da rahatlıkla kullanabilir ve dekorasyonlarınıza canlılık katabilirsiniz.

Günümüzde evinizin tarzına uygun olabilecek her modelde zevkinize uygun minderleri çoğunlukla dekoratif ürünlerin sunulduğu markaların koleksiyonlarında bulmak mümkün. Ev dekorasyonunuzda klasik tarz tercih edenler için, kabartmalı kadifelerin, goblenlerin ve taftaların kullanıldığı püsküllerle hareket kazandırılmış yer minderlerini seçebilirsiniz.

Modern bir tarzınız var ev evinizi de bu tarza uygun döşemişseniz, daha sade ve pastel tonların ve doğal ketenlerin kullanıldığı minderler uygun olur. Pabetland’da yer minderleri yılda iki defa hazırladığı yastık koleksiyonu üretiminde yerini alıyor. Eskiden sedir olarak bildiğimiz şimdiyse farklı şekillerde karşımıza çıkan yer minderlerini kışın şömine önünde veya salonun oturma köşesinde hem ek yer oluşturmak, hem de evinizin havasını değiştirmek için kullanabilirsiniz.

Dekoratif minderleri yazın da bahçenizde veya balkonunuzda oturarak belki de uzanarak dinlenebileceğiniz bir diğer seçenek olarak değerlendirmeniz mümkün olabilir.

armut

minder1

minder3

minder5

minder4

PAYLAŞ
Dekoratif Yer Minderleri Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. sel dedi ki:

    2. resimde gozuken sari minderler nerede satiliyor acaba, almak istiyorum yardimci olursaniz sevinirim. Tsk.

Sayfa başına git